Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » OVU tesztemet megnéznétek?...

OVU tesztemet megnéznétek? Igazából nem értem, ez most ugye még nem pozitív? Mert este amit csináltam haloványka lett, kíváncsiságból csináltam ezt a reggeli vizeletből.

Figyelt kérdés
Elvileg mostanában kell majd lennie tüszőrepedésnek, de hogy mikor, nem tudom, mert clostyt kaptam.Hőmet ne mérm mert meg vagyok fázva és általában lázzal ébredek emiatt
2010. okt. 13. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:
2010. okt. 13. 11:48
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nekem + volt, mert másnap már halványodni kezdett. lehet, hogy a holnapi is + lesz, de lehet, hogy csak a mai. ezt a napot kár lenne kihagyni
2010. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mérgelődök is..mert szombaton voltunk együtt utoljára,mert a kedvesem most éjszakás a héten,de ma muszáj lesz"elgáncsolnom":))))

Már több mint egy éve várunk a babára..nagyon szeretnénk,ha végre sikerülne

2010. okt. 13. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:

és még a negatívon is legyetek együtt. nekünk úgy jött össze a babánk, hogy az ehhez hasonló tesztre azt hittem, hogy -, ezért nem voltunk együtt (tartalékoltunk) aztán másnap már egyértelműen - volt a teszt, de az a nap elég hosszú volt, így csak késő éjszaka/hajnalban tudtunk együtt lenni. nem nagyon bíztam benne, hogy sikerült, mert volt előtte ennél jobb időzítés is és abból nem lett baba. de aztán mégis!

remélem nektek is hamarosan összejön! talán akár most :)

2010. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!