Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » OVU tesztemet megnéznétek?...

OVU tesztemet megnéznétek? Igazából nem értem, ez most ugye még nem pozitív? Mert este amit csináltam haloványka lett, kíváncsiságból csináltam ezt a reggeli vizeletből.

Figyelt kérdés

Elvileg mostanában kell majd lennie tüszőrepedésnek, de hogy mikor, nem tudom, mert clostyt kaptam.Hőmet ne mérm mert meg vagyok fázva és általában lázzal ébredek emiatt

[link]


2010. okt. 13. 08:41
1 2
 11/15 Grófházy ***** válasza:

Ja ,és szerintem az első azért mondta,hogy pozitív,mert fordítva tetted fel a képet.A zöld része az amit fogsz,itt van a kontrollcsík,és ez mindig egyforma erős,a fehér végén,amit a pisibe merítesz,ott van a tesztcsík,ami változó színű lehet az Lh szinttől függően.

Nézd csak meg ismét...

2010. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Grófházy ***** válasza:
Próbálj meg élesebb képet csinálni lécci
2010. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy írtok itt egy kép a mai a felső
2010. okt. 15. 17:20
 14/15 A kérdező kommentje:
2010. okt. 15. 17:21
 15/15 anonim ***** válasza:
Na ez már tuti pozi! Hajrá!!!
2010. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!