Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árthat a babának, ha még csak...

Árthat a babának, ha még csak 1,5 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését és már próbálkozunk, hogy bébink legyen?

Figyelt kérdés
Az orvos azt tanácsolta, hogy várjunk 3 hónapot, de ezt egy kicsit soknak tartom. Sokan gyógyszer mellett is teherbeesnek és a babájuknak nem lesz baja. előre is köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 30. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosok többsége szerint(akik a fiatalabb kategória) nem kell várni, sőt az én dokim azt mondta hogy már egyre több esetben alkalmazzák azt, hogy ha sokáig nem jön a baby szedetnek gyógyszert 3 hónapig a nővel és utánna hajrá! Állítólag felturbozza a hormonokat !!!
2008. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dokid tudja, hogy milyen készítményt szedtél és ez attól is függ. Régebben fél évet is kellet várni, de mára már sokat finomodtak a fogamzásgátlók. Én várnék, ha a dokim azt mondaná, jobb a nyugalom.
2008. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ahogy abbahagytam, már neki is álltunk, és a következő már nem jött meg! :)

Nekem azt mondta az orvos tegyek úgy ahogy a szívem diktál, ő is 3 hónapot javasolt, de azt mondta ha én ugy érzem előbb jön el az ideje,akkor hallgassak magamra! :)

2008. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló néhány nap alatt kiürül a szervezetből. Ami gondot okozhat, ha a fogamzásgátló elvére gondolunk, levékonyítja a méhnyálkahártyát, a peteérést is kiiktatja idővel. Hormonálisan okoz nagy változásokat. Na ebből a változásból kell helyreállnia a szervezetnek. Nekem még 3 hónap után is vékony a méhnyálkahártyám, a progeszteron szintem elég alacsony, amit a másfél évnyi fog.gátlónak köszönhetek (?!). Múlt héten volt hüvelyi uh-om. Ebből nehéz visszaállni. A babát érintően inkább a körülmények lehetnek veszélyesek, amiket leírtam - a "táptalaj".
2008. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!