Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Május 18 menstruáltam utoljára. Rendszertelen a mensim így nem tudom mikor kéne megjönnie. Csütörtökön lesz 4 hete hogy volt egy aktusom. Aktus után 16 nappal és 3 hét után is teszt negatív. Kicsit félek, hogy még mindig nem jött meg, igaz voltam dokinal aki mondta hogy valszeg Pcosom van. Mégis kicsit félek, hogy terhes lehetek. Szerintetek teszteljek még?
2023. júl. 3. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Védekeztetek vagy nem védekeztetek?
2023. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Másodjára nem az első után kb negyed órával. Nem ment belém de maradhatot spermium..
2023. júl. 3. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább kérj egy időpontot a nődokihoz. Egyrészt: megnyugszol, másrészt: kérj endokrinológushoz beutalót tőle a pcos miatt.
2023. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Teszt mit mutat?
2023. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most voltam kb 2 hete nődokinal
2023. júl. 3. 18:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Aktus után 3 héttel negatív volt
2023. júl. 3. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dokinál voltál? Egy rendes orvos elküld ultrahangra meg további kivizsgálásokra. Ennyiből megállapítva kb bármilyen betegséged lehet, és terhes is lehetsz.
2023. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál voltam és igen megyek további vizsgálatra is :) Aktus után 3 héttel szerintem már kimutatta volna. Azóta nem voltam senkivel :)
2023. júl. 3. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Figyelj elmész a háziorvosodhoz ad beutalót vérvételre. A vérvétel az fix legalább.Ha a teszt negativ akkor elképzelhető hogy nem vagy terhes, de mivel itt nyugtalankodsz úgylátom hogy nem biztat ez a negatív teszt.Menj el vérvételre.
2023. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!