Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló elhagyása után...

Fogamzásgátló elhagyása után mennyi időn belül sikerült baba? Mit szedtetek, hogy elősegítsétek?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve letettem a gyógyszert és azóta szeretnénk babát. Most E-vitamint és barátcserjét kezdtem enni egy hónapja, menzesz előtti pecsételés miatt. Ez meg is szűnt, de baba még nincs. Kinek mennyi idő volt?

2023. júl. 5. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Augusztus elejèn hagytam abba a szedèst. Októberben már nem jött meg.
2023. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként ez is személy függő. Nem is gondolnánk mennyi minden befolyásolja a teherbeesést.
2023. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szedtem Inofolicot, az nekem csak bezavart. Az elmúlt két hónapban gyönyörű peteérésem volt. Laborom tökéletes. Így nem értem miért várat magára. :(
2023. júl. 6. 10:10
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjed is rendben van?

Egyébként vannak akiknek nehezebben jön össze, de emiatt ne érezd rosszul magad.

2023. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
Soktényezős, valóban. Első babám megfogant az első próbálkozós hónapban, mert stresszmentes, kiegyensúlyozott voltam. Második baba nem jött annyira hamar, mert stresszes, fizikailag megterhelő, húzós munkahelyem van, magánéletben is hátráltatott néha. Ő akkor sikerült, amikor besokalltam, és megkértem a háziorvosomat, hogy na most kell egy kis pihi, mert kikészültem. Megbyugodtam, és abban a másfél hétben megfogant a második. Még eléggé az elején vagyok, de akkor is. Nem lehet véletlen. Sokat számítanak a körülmények.
2023. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!