Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után kinek mennyi idő...

Vetélés után kinek mennyi idő múlva lett újra baba? Májusban sajnos elvetéltem Spontán vetélés volt nemkellet műszeres befejezés .. első mensim megjött nemsikerült a baba most várom a 2.mensit 6.-án

Figyelt kérdés
Sokat segit a válaszotok:)

2023. júl. 2. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2023. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy nem érdemben írok, meg hogy ide pofátlankodok. Megkérdezhetem vetélés után hány napra jött meg az első menzeszed? Sajnos én is elvetéltem, nem kellett nekem sem befejezés, a 8.héten. Jelenleg várom, hogy megjöjjön az első, de semmi eddig. Ovu tesztet is használok, 25.napon is teljesen negatív ma. Várok, nem tudok jobbat, időt hagyva a testemnek.


Mielőbbi áldott állapotot kívánok neked!

2023. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 év után lettem újra terhes. Akkor már nem volt semmi gond, a napokban lesz 1 éves a picur.
2023. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bunóskodni, de ez pont az a kérdés, amiben nem segít mások tapasztalata.


Ahány nő és terhesség és annyi lehetőség.

Én ezekkel a lehetőségekkel talalkoztam eddig:

Van akinek viszonylag gyorsan összejön, más meg 8-9 vetélést is elszenved mire egy gyereket ki tud hordani.

Vagy éppen 10 év alatt szül 2-3 gyereket vagy 20-25 év alatt jó ha egy összejön.

Valakinek 30 éves kor alatt is igénybe kell vennie a lombik programot mert máshogy esélytelen hogy szülő lehessen, más meg 40 évesen úgymond véletlenül vagy épp könnyedén(2-3 hónap alatt) lesz terhes.


Nem mindegy, hogy a vetélés valóban spontán alakul ki vagy van-e háttere.

Egy vetélés még lehet spontán, de ha ezután több is lesz, annak már nagy valószínűséggel oka is van.

Másrészt egy ciklusban is talán 25% esély van a sikeres fogantatásra. Ez meg vagy összejön vagy nem.


A korodat nem írtad, de ha pl 30 alatti vagy, akkor érdemes lehet 1 évig próbálkozni és utána kivizsgalni mindkettotoket, ha nem jönne össze. Ha idősebb vagy, akkor fél évet. Persze ez is rátok van bízva, hisz senki nem ellenőrzi.

2023. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szeptemberben vetéltem el és márciusban lettem újra terhes
2023. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2x vetéltem, mind a 2x első hónapban terhes lettem
2023. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly februárban vetéltem el én is természetes úton, márciusban megjött a menstruációm, májusban megfogant a kisbabám.
2023. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második vetélés és a sikeres várandósság közt nem is volt havivérzésem.

A 2 vetèlès közt kb. 9 hónap volt, mindkettő természetes vetèlès volt.

2023. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Októberben missed abot állapítottak meg, de végül megvártam, hogy otthon kiürüljön. Valószínűleg kromoszómahiba lehetett, mert az elején sem fejlődött szegénykém rendesen, és minden UH-n egyre jobban le volt maradva (10. héten nem volt már szívhang). Nem megfelelő tájékoztatás és az orvos felelőtlensége miatt ugyan januárban megint terhes lettem, de 5+2 naposan elment (kiderült, hogy maradtak szövetdarabok, emiatt nem tudott megfelelően megtapadni...). Voltunk mindketten mindenféle kivizsgáláson amúgy saját zsebből, de semmit nem találtak.

Áprilisban újra pozitívat teszteltem, most tartok a kerek betöltött 14. héten, túl az első trimeszteri ultrahangon.

2023. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly májusban volt vetélésem, augusztusban jött össze a baba. Minden jót kívánok, remélem hamar összejön, de ha nem akkor se keseredj el, jönni fog :)
2023. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!