Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után első ovuból kinek...

Szülés után első ovuból kinek lett baba?

Figyelt kérdés
Még nem jött meg, 10 hós a kicsi de véletlenül ovu előtti nap volt együttlét. Lh teszt pozitiv lett, nagyon görcsöltem utána nap ezért csináltam tesztet. Ki lett így terhes?
2023. júl. 1. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Sógornőm. 1,5 év van a gyerekek között.
2023. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ferjem keresztanyukaja igy jart .

Januarban szuletett a fia,es az elso egyutlettkor szules utan teherbe is esett..

Decemberben meg is szuletett a masik gyerek.

2023. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm és a szembeszomszedunk is.

Barátnőméknél 2 nap híján 1 év van a gyerekek közt, szembeszomszédéknál 14hónap lesz köztük

Mind a 2 aktivan szoptat(ott) ha ez számít

2023. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En is szoptatok bar mar nem aktivan. Kivancsi leszek bar szerintem ugy sem sikerül ;(
2023. júl. 1. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk elsőre sikerült, aktívan 2 óránként szoptattam. 4,5 hónapos volt akkor a "nagy". Én nem tudtam, hogy már van peteérés, de nem jött meg egyszer sem a két terhességem között. Magyarázkodhattam mindig, amikor az utolsó menstruációt kérdezték...
2023. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 babyboom567 ***** válasza:
unokatesómék között 9 hónap van(a kicsi koraszülött volt)
2023. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
#5 vagyok, mi a baj azzal, amit írtam?
2023. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos én pipát adtam neked!
2023. júl. 2. 12:56
 9/10 AlexandraL22 ***** válasza:
62%
Most ezt nem értem. Ha akartok másik gyereket akkor elmegy beléd a párod, ha nem akkor kihúzza. Vagy mitől esel teherbe? Nekem ez nagyon nem világos hogy lehet véletlen teherbe esni. Véletlen elélveznek belém aztán hopp? Már csak érzi a párod ha elélvez.
2023. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehát mi szeretnénk. Én nem irtam olyat hogy nem. Csupán arra voltam kivancsi h igy konnyebben esetleg összejön mert korábban voltak gondjaink
2023. júl. 3. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!