Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt 8 nappal együtt voltam a barátommal, óvszerrel védekeztünk

Ejakuláció nem történt, és meg is jött a mensim

Most pedig hiába várom nem jön, már 10 napja kêsik, reggelente hányingerem van

Terhes lehetek? Tesztet holnap tudok venni


2023. júl. 16. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beléd élvezett? Nem. Akkor? Nem is értem a kérdést😂
2023. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyi rémtörténetet olvastam hogy mások milyen úton módon estek teherbe, előváladéktól stb, hogy lehet márcsak bebeszélem magamnak. Csak idegesít hogy 10 napja késik, és állandóan hányingerem van... Ennyi idő alatt lehetnének már terhességre utaló tüneteim?
2023. júl. 16. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a legutolsó együttlét óta már menstruáltál, ráadásul eleve védekeztetek is.

Nem, nem vagy terhes.

Azt ugye tudod, hogy a hányinger nem csak és kizárólag a terhesség jele?! És nem, nem csak akkor késik, ha valaki terhes.

2023. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltél eléggé, a többi 14 éves ilyenkor már a mozgást is szokta érezni a hasában...
2023. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem élvezett beléd, és menstruáltál is.Lehet a melegtől van hányingered, illetve a stressztől, ahogyan a menstruációd is a stressz miatt késik már.De hogy megnyugodj vegyél egy tesztet úgyis negatív lesz de legalább lenyugszol és megis fog jönni. Eleve menstruáció elött 8 nappal szexeltél , ergó ovuláción túl voltál, akkor fogan a baba ha ezt tudnád..
2023. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!