Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodasos vérzés lehet a...

Beagyazodasos vérzés lehet a nem várt menses első napján?

Figyelt kérdés
Első babámnál előbb volt jó pár nappal vagy egy héttel is. Most tesóval próbálkozunk, három napja néha görcsöl a hasam mint amikor megjön, hányingerem délelőtt nem tudok enni. Ugyanez az érzés volt első terhesseg legelején aztán elmúlt majd a 6. Héttől jött az igazi émelygés. De aztán ma kellett volna megjönni nagyon pontosan szokott, erre ma két kis világos barna folton volt reggel, görcs egy kicsi majd elmúlt minden. Tesztem nincs itthon most meg csalódni sem szeretnék, de vajon ilye későn lehet ez akar beágyazódás vérzés ?

2023. júl. 16. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A menses elso napjan nem hinnem,hogy lehet beagyazodas

Hiszen ha valakinek kimarad vagy nem jon meg,akkor a teszt mar pozi a nemvart napjan...ha most agyazodna be akkor a teszt sem lehetne pozitiv...szerintem tesztelj egyet..

2023. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem beágyazódás, inkább meg fog jönni.
2023. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg fog jönni. Nekem 1 héttel a nemvárt elött volt. Nem s nemvárt napján
2023. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ mikor ovuláltál? Mert ha az csúszott akkor bizony nem most kell megjönnie.És lehetséges hogy most történt meg a beágyazódás.De eznem okoz hányingert.
2023. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát azóta sem jött meg, teljesen elmúlt. Tegnap reggel volt ez a kis barnazas és ennyi. Nekem meg soha nem volt ilyesmi mielőtt megjön, rögtön vérzés napra pontosan és kész. Amúgy maga az ovuláció nem csúszott azt szoktam erezni.
2023. júl. 17. 07:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Oké, akkor végezz egy terhességi tesztet. Most kellett volna megjönnie szóval vígan tesztelhetsz ma vagy holnap
2023. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ma veszek egyet az a biztos. Eddig mindig volt itthon teszt, most meg nyaralni vagyunk és nem olyan egyszerű elmenni érte..jellemzo :D
2023. júl. 17. 08:12
 8/11 anonim ***** válasza:

A nemvárt napja utáni napon teszteltem, egyből pozitív lett, aztán még aznap este pisilés utáni törlésnél volt egy nagyon halvány barna maszat, de semmi több.

Három nappal később erősebb teszt is pozitív volt. A doki szerint vagy késői beágyazódás, vagy egy megpattant kis hajszálér lehetett. Azóta is minden rendben :).

2023. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napja késik, késés 1.napján 2 teszt is negatív volt. Azóta nem is teszteltem, hogy úgyis megjön... Ma akartam tesztelni újra munka után, de elkezdtem barnázgatni reggel, így valószínű, csak késett és már most majd megjön.
2023. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csináltam egy 10eset ami negatív lett. Szóval lehet valami más gond volt. Már 3-4 napja görcsölt fájt időszakoson hasam , mintha meg akarna jönni aztán tegnap volt ez a két kis barnás folt és ennyi. Most azóta se hasfájás se semmi, lehet ez akkor erre hónapra ennyi volt :D . Kimaradt az ovuláció vagy én nem tudom, 20 év alatt eddig egyszer volt kimaradás amikor terhes voltam, úgyhogy most kicsit félek hogy valami baj lehet esetleg, várok pár napot megjön-e még aztán elmegyek dokihoz úgyse ártana egy rákszűrés.
2023. júl. 17. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!