Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes ?

Lehetek így terhes ?

Figyelt kérdés

megszakitásos módon voltunk együtt. Jóval hamarabb kivette, és a kezével fejezte be magának ami utána a kezére számba ment. Viszont utánna fürdés és minden egyéb nélkül újra betette. Nem azonnal de nem sokra rá. Lehetek így terhes?

Akkor voltunk együtt mikor neg kellett volna jönnie de nem jött . És azóta se. Szex óta 10-12 nap telt el. Teszt negatív.


2023. júl. 20. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Lehetsz, bár a ciklusod miatt nem valószínű. Teszt leghamarabb két hét múlva mutat valamit.
2023. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok esély van rá, de nem kizárt..... Ha nem akartok gyereket miért nem lehet védekezni normálisan???🤷🏼‍♀️ A megszakitásos védekezés gyakorlatilag orosz rulett!Felelőtlen szexből elég sok gyerek fogant már, aztán jöhet az abortusz, aminek súlyát egész életedben cipelni fogod.
2023. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a megszakításosból is lehetnél,de így,hogy utána be is tette,még nagyobb esélyt adtatok magatoknak.Persze nem valószínű,hogy most az vagy,de lehetsz,és ha nem akarsz, akkor tessék normálisan védekezni.
2023. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még tesztelnék párat, mert nekem 4 hét múlva lett biztos pozitív. Előtte egy halovány volt. Semmi sem kizárt.

Védekezni fontos!!

2023. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Két napja barna pecsét de az se túl sok
2023. júl. 20. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Betette de ha nem élvezett belés hanem kiverte nem értem mitöl lennél terhes raadásul menzesz elött..Ovuláció szükséges a teherbe eséshez.
2023. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!