Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára/holnapra nem várom,...

Mára/holnapra nem várom, ilyet teszteltem ma?

Figyelt kérdés

[link]


X-epil teszt, első vizelet, szinte rögtön kijött a csík. Ez az erősségű csík normális még ilyenkor? Tudok valamit tenni, hogy megmaradjon? Buta kérdés , csak volt kemiaim és nagyon-nagyon nem akarom, hogy megint az legyen. Csináljak pár nap múlva új tesztet?

Köszönöm a válaszod



2023. júl. 21. 09:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ja és mennyi, hogy az égvilágon semmi tünetem nincs, ami terhességre/menstruaciora utalna. Ami szokatlan volt egyedül, hogy mostanában feljött a gyomorsavam és hányingerem volt, de szerintem ez ettől független. Illetve mióta a kislányom megszületett, egyáltalán nincsenek tuneteim, mielőtt megjön.

És mielőtt valaki tudatlannak tartana így, hogy van már egy kislányom, vele csak 1 hét késéssel teszteltem, akkor leugrott a 2.csik, illetve másnap covids lettem és csak a 11.heten jutottam el, hogy megállapítsák a varandosagot.

2023. júl. 21. 09:14
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Ez szép pozitiv teszt, még csak nem is halvány.


Gratulálok 🥰

2023. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitiv .a tunetek majd kesobb jonnek 😉
2023. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyértelmű pozitív, nem halvány egyáltalán. Én nem ismételgetném a tesztelést, teljesen felesleges. Nem ‘kell’ hogy legyen semmilyen tüneted. Az esetek nagy többségében 5-6 hét körül kezdődnek, de az se ritka hogy elmaradnak. Nekem egyik terhességemnél se voltak tünetek, babák rendben voltak.

Sajnos semmit sem tudsz tenni, hogy megmaradjon. Ne stresszelj, ez jó kezdet. 2, de inkább 3 hét múlva menj orvoshoz.

2023. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez erős pozitív. Gratulálok! Boldog babavárást!
2023. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok!🤗 Gyönyörű pozitív én is a mai napra nem vártam, és pozitív tesztem lett, hatalmas a boldogság😍
2023. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok 💕
2023. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy teljesen pozitív teszt. :)

Nekem az volt az első tünet, hogy nem volt tünet. Szóval a szokásos menstruációs tünetek se voltak. Ez lett gyanús. :D

2023. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív. Gratulálok!
2023. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazán távol áll a halványtól xD


Jó egészséget!

2023. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!