Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy fóbiám ami többek...

Van egy fóbiám ami többek közt a terhesség egyik tünete is! A rettegés mennyire gátolja a sikert?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeségnek hangzik de sajnos számomra nagyon is komoly gond!Világ életemben rettegtem a hányingertől és a hányástól!Lehet köze ennek a félelemnek ahhoz,hogy lassan négy éve hiába próbálkoozunk a babával?Van rajtam kívülvalaki aki ilyen szerencsétlen vagy ezzel egyedül vagyok!
2010. okt. 14. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

persze lehet. Pillangó hatás. olvass utána. bár fontos tudni manapság azért lehet küzdeni jó eredményekkel a terhességi hányás és hányinger ellen.

És az sem biztos hogy lesz egyáltalán.

2010. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de hogy megnyugtassalak, én is ugyanilyen fóbiás vagyok. Ha hánynom kell, akkor nálam itt a világvége, borzasztó :((. Ennek ellenére van már egy kisfiam, őt 8 hónap alatt hoztuk össze és egyszer se émelyegtem, semmi bajom nem volt a terhességem alatt. Most 6 hetes terhes vagyok (első próbálkozásra összejött a kistesó), eddig nincs gondom, de ezt most lekopogom.

Szóval lényeg, hogy ne tegyél egyenlőségjelet a terhesség és a hányás közé, mert kicsit sem biztos,hogy lesz bármilyen terhességi tüneted, nem kell erre ennyire rágörcsölni!

2010. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat!Tudom,hogy nem feltétlenül függ össze a terhesség a hányással de sajna a félelem sokszor erősebb a józan észnél!

Totál hülyének érzem magam emiatt de a félelmem már pánikbetegséggé nőtte ki magát és nem tudom hogyan küzdjem le!Azt hittem korral majd változni fog és a baba utáni vágyam legyőzi de nem egyszerű pedig elmúltam 31 már nagyon szeretnék babát és a poén az egészben,hogy kicsi koromban emlékszem egy alkalomra mikor hánytam tehát még az sem,hogy gyakori lenne!

Második válaszoló gratulálok és boldog babavárást és jó egészséget kívánok nektek!Persze az első válaszolónak is!

Még egyszer köszönöm!!!

Szép napot nektek!

2010. okt. 14. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak. Én gyógyult pánikbeteg vagyok. Ha hánynál egyszer rájönnél hogy "nem is olyan nagy dolog". De ez csak az én módszerem.
2010. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó:Nem bántottál meg és igazad is van mert talán azért pánikolok mert nem tudom milyen de inkább maradok beteg:) csak a félelmem ne gátoljon a teherbeesésben!

Köszönöm a válaszod!

Szia!

2010. okt. 15. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!