Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség és rettegés?

A terhesség és rettegés?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok.mindent rendben találtak,a 12 hetes tarkóredő is rendben 1 mm volt,már meg is mozdult,de egy nap 1-2 mocorgás.megvolt az AFP is.eredmény majd jövő héten,és 16-án megyek uh-ra.rettegek,hogy minden rendben legyen vele.mitől lehet ez a félelem?hogy lazíthanék egy kicsit?adjatok tanácsot!!!
2009. márc. 31. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben egyszerűen nem értelek h miért stresszelsz, nyugi, mert bab is megérzi
2009. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy kapcsolódj ki! Még megteheted, hisz egyedűl vagy. Csináld azt ami feltölt energiával, és addig nem gondolsz semmi rosszra. Hallgass zenét, meditálj...

No para! Szép 9 hónapot!

2009. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már rendszeresen fogod érezni a mocorgását, szerintem az nagy megkönnyebbülés lesz. Én az elsőt elvesztettem missed ab. lett 9 hetesen. A második egyből összejött és mindig remegő gyomorral mentem UH-ra, hogy dobog-e a szíve. A 12 hetes UH-n közölték, hogy valami baj van, a lepényemnek fejlődési rendellenessége van, nem tudják meddig eteti a babát, beutaltak genetikára. Még aznap elmentünk és kiderült, hogy a doki (ráadásul 2!!!, az egyik főorvos) nagyon elnéztek valamit, minden teljesen a legnagyobb rendben van! Gondolhatod hogy kikészültünk a párommal!!! Ezek után minden UH kész idegbaj volt míg meg nem szültem. De mikor a babám rugkapált, tudtam, hogy jól van. Persze ha már fél napig rendben volt, egyből remegtem az idegességtől és addig piszkáltam szegényt, amíg legalább egy pici életjelet nem adott magáról!


Nyugalom, nem lesz baj a tieddel, ha eddig minden rendben van! Nagyon ritka, hogy ezután már legyen valami komplikáció!


Boldog babavárást!

2009. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap voltam a genetikai uh-on (19+4). Megígértem mindenkinek, ha minden rendben lesz megnyugszom, összeszedem magam.

Mindent rendben találtak, de nem mondanám, hogy nyugodt vagyok.

Nem tudom, mi lehet az oka; nekem 2.babám, és az elsőnél sem voltam ilyen "dilis".

Ráadásul itthon fekszem, mert vérzéssel indult az egész, nem nagyon tudok kikapcsolódni.

Én arra fogom, hogy elég sok más gondunk is van, s a szervezetünk nem bírja már; az idegrendszerünk, lelkünk ebben az állapotban elég labilis.


Én a 16. héten éreztem először mocorgást, vasárnap óta már apa is érzi. kicsit jobb, hogy ténylegesen érződik, hogy mocorog!


Kitartás! Jó babavárást!

2009. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat,a biztató szavakat,.igyekszem nem stresszelni magam.
2009. márc. 31. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!