Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babyboom kazettás, 10es...

Babyboom kazettás, 10es tesztről tapasztalat?

Figyelt kérdés

A neten mindenhol 25ösnek írja, a doboza meg 10esnek...

14dpon negatív.

Tudom, amíg nem jön meg van remény, csak 10esnek vettem, hogy tuti legyen, azt hittem le fog ugrani róla a csík, erre neten mindenhol 25ösnek írják...


2023. júl. 24. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy ha pontosan tudod hogy dpo14en vagy és negatív a teszted akkor az lehet h negativ is marad :(
2023. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25-ös. Ha már elmaradt a mensi és baba van azt nagy valószínűséggel mutatta volna.
2023. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, félre írtam, 13 dpo ma.

Mindegy, már akkor is mutatnia kellene. Főleg hogy szombaton volt egy predim ami egyértelműen 2 csíkos volt, csak azt ma nem tudtam venni, hogy összehasonlítsam.

Ezért mondom ez 10es, jónak kell lennie....

2023. júl. 24. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... Neten mindenhol 25-ösnek írják...

Még nem is késik neked, így viszont szerintem még ne engedd el. Ha nem jön meg addig, próbálj meg predit venni.

2023. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van belőle 10-es és 25-ös érzékenységű is. Attól függ milyet vettél.
2023. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Google-ba beírod és kidobja:

[link]


Ha a 10-es érzékenységű negatív lett, akkor valószínű hogy nincs baba. Ha a 25-ös lett negatív, akkor van még esély.

2023. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!