Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek meg is terhes??

Lehetek meg is terhes??

Figyelt kérdés

Szoval ha minden igaz ma vagy 8 vagy 9.dpon. Reggeli elso pisibol csinaltam predictor early tesztet de ez valami ujabb valtozata. Nagyon halvanyan de vam rajta masik csik csak tenyleg annyira nem tudom lefotozni hogy ide kitegyem. A menzeszemnek 5

nap mulva kene megjonnie. A mellbimbom kinyir annyira erzekeny. Meg a melltartobam is faj. Ezert gondoltam tesztelni. Ajanlanatok olyan 10es tesztet ami meg bizhato? Facelle vagy a Benus livesane? Ez az uj predi nekem gyanus de ha van kepe valakinek rola csatolhatja is. Egyebkent 26naposak a ciklusaim. Koszonom a segitsegeteket.


2023. júl. 28. 10:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

LH tesztjeim


[link]

Abban sem vagyok biztos hogy ez az applikacio jol mertbe be a teszten levo ertekeket.

2023. júl. 28. 10:46
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Az lh tesztjeid...naponta csak egyszer kell csinálni, mindig késő délután. És azokat kell összehasonlítani. Többet nem kell csinálnim ráadásul neked egy kevésbé érzékeny kellene mert túl sokáig poziközeliek. Kevésbé érzékeny szebben mutatná.


A hcg tesztet túl korán végezted. 10.dpo az első olyan nap amin a predi és a facelle is tuti biztos mutatja, ha elindult valami. Nem szürke színtelen csíkot, hanem szép színes még baromi halványan is.


Még simán lehetsz terhes is próbálj két nap múlva meg egy tesztet.


Nekem pl mellbimbó érzékenység soha nem volt eddig, pedig terhes is voltam már... előző ciklusban viszont borzasztóan fájtak, csak a bimbóim... sajnos baba nem volt, szimplán valamelyik hormon nagyon dolgozott.


Szóval a tünetedre nem alapoznék. Nekem annó terhesen csak 5. Héttöl fájtak a melleim, telibe az egész és csak 6. Hétig.


Másoknak is jellemzően az csak későbbi tünet, tehát már mensi kimaradása után. Persze vannak kivételek, de ez így a jellemzőbb.


Drukkolok, én még egyáltalán nem temetném ezt a ciklusod mivel a teszted nem is lehetne még pozi.

2023. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a reszletes valaszod! Aranyos vagy! :)
2023. júl. 28. 11:14
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

8 vagy 9. dpo? A leírtak alapján én azt mondanám, nem hogy lehet, hanem ez már egy előrehaladott terhesség. Még az ikerterhességet is megkockáztatnám.

Szívből gratulálok!!444!

2023. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Ezen infók alapján senki nem tudja megmondani.

Majd kiderül.

2023. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez bizony egy csecsemő
2023. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Itt tuti babbancs van 🥰
2023. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

Na megjöttek a lepontozó savanyú vészmadarak.


Ne adj a véleményükre, kérdező. A jelek, amiket tapasztalsz, nagyon bíztatók, és a halvány csík is csík! Ha nem lennél terhes, egy csík lenne csak. De mivel már 8-9. dpo-n 2 csíkos, akár több baba is lehet.

2023. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

8

Te totál eszetlen vagy🤣

2023. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
#9. Nem, csak már unom, hogy mindig lepontoznak, ha leírom a realitásokat, úgyhogy úgy döntöttem, ma az ilyen kérdéseknél csupa-csupa pozitív hozzáállást tanúsítok.😉
2023. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!