Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti barnázás...

Menstruáció előtti barnázás baj vagy, sem?

Figyelt kérdés

Nem minden hónapban van. Van, hogy simán vérrel indul. Inkább úgy mondanám egyszer van, egyszer nincs.

Amikor van, akkor olyan is előfordult már, hogy csak pár órát barnáztam, és rendes vér lett belőle. Volt olyan is, hogy 1 napot barnáztam, és másnap indult el rendesen. Nagyon változó.

Millió cikket elolvastam, legtöbb helyen azt írják ez normális, de van ahol mégis hormonproblémának említik. Babatervezéskor nem mindegy azért.

Szerintetek normális, vagy nem?


(csak azóta van ez a barnázás, amióta próbálkozunk a babával, előtte soha nem volt)


2023. júl. 31. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap nem gond. Ha előtte 5 napig pecsételsz, az lehet gond.
2023. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyereknél nem barnáztam és elsőre sikerült. 3 évvel később barnázgatni kezdtem menstruáció előtti napokban, 1 év alatt sikerült a második babánk. Kivizsgálásra mentünk volna pont, amikor sikerült. Soha nem derült ki mi okozta ezt, de hormonproblémára gondolok.
2023. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig volt legalább egy, de inkább másfél/két napig is mielőtt megjött volna. Első hónapban összejött, ráadásul egyből ikrek. Most 7 hónaposak, 2 hónapos korukban megjött megint, azóta is ugyanígy barnázással.

Én is féltem ettől, de nálam nem volt ezek szerint jelentősége.

2023. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vetélés óta kezdődik 2 nap barnázással a menzeszem. Elmentem hormonkontrollra, de minden érték jó volt, progeszteronom is magas, igazolt peteérés (sokszor okozza alacsony progi). Szóval nem mindig jelent hormonbajt.
2023. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 1. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!