Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm...

Lehet terhes a barátnőm ennyitől? Tudom hogy mi kell egy terhességhez viszont annyira félek hogy már efelé is kétségeim vannak. Kérlek szépen ha szúrja a szemed a kérdés akkor inkább ne is írj!

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Lenne egy kérdésem! Attól lehet terhes a barátnőm hogy lepippantott de nem mentem el ,és később én megujjaztam ,csak amikor le pippantott akkor közben hányt egy kicsit az mitől lehet ?

Ugye nem terhes ?lehet ennyitől baj? Nem ért még csak a seggégez sem a farkam . Tudom hogy nagyon hülye kérdés de nagyon félek hogy terhes lesz, és eléggé parázok.


2023. aug. 8. 22:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

A terhesség amúgy nem úgy működik, h a szex után azonnal hány a csaj. Azért ahhoz kell egy kis idő, hetek, mire jön a hányós rész.

Ha tudod mi kell a terhességhez, akkor miből gondoltad, h cumi után terhes lehet a csaj? Sztem nézd át újra ezt a fejezetet a biosz könyvben…

2023. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!