Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltenném az utolsó kéthavi...

Feltenném az utolsó kéthavi görbém, ránéznétek? Lehet baba ebből? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Az orvos igazából annyit írt a papírra, hogy kissé megnagyobbodott méh. Kontroll 2 hét múlva. De az uh gépe 1000 éves is elmúlhatott akár........láthatta esetleg rendesen mi van oda bent? Teszt az negatív volt kb 2 hete...
2010. okt. 15. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha lenne görbe is....:)
2010. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi:) [link] [link] itt vannak:)))))):):)
2010. okt. 15. 15:00
 3/14 A kérdező kommentje:
Ami még furcsa nekem hogy evés után állandóan hányingerem van, és a kávé nem nagyon megy.....
2010. okt. 15. 15:01
 4/14 A kérdező kommentje:
Na ideges vagyok folyton nyomom az entert, a vérzésem kevés volt, és a hőm miatt gyanakodom leginkább. Ennyire nem szokott magas lenni az alaphőm!
2010. okt. 15. 15:03
 5/14 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs. csinálj egy tesztet, aztán majd kiderül..
2010. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én se görbéznék most már! Csinálj tesztet! Két hét után már pozitívnak kell lenni, ha babás vagy! +++
2010. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Felesleges a teszt.


Szépek a görbék.Jókor voltatok együtt,de a múlt hónapban sem maradtál terhes,pedig ugyanez fennállt.

Ha sikerült ebben a hónapban ,akkor az még nem kimutatható,csak a nemvárt elött valamivel.Na meg utána:-)

2010. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, mára így alakult a görbém: [link] csináltam egy tesztet, amikor átment rajta a vizelet, akkor láttam a 2.csíkot pár másodpercig, de mire a kontroll csík teljesen előjött a 2. csík eltűnt:(. Így ezt nem tudom mire vélni......most pozitív, vagy negatív így a teszt?
2010. okt. 18. 19:44
 9/14 anonim ***** válasza:

csinálj másikat, és ha biztos, mondd el lécci(persze csak ha akarod)

drukkolok neked:)

2010. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csinálok mindenképp. És természetesen megírom. Holnap veszek, és szerdán megcsinálom. Jelentkezem majd!
2010. okt. 18. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!