Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális valaszokat kérhetnék?...

Normális valaszokat kérhetnék? Megnyugtatásért jöttem.

Figyelt kérdés

7évig szedtem 1fajta fogamzásgátlót. Abbahagytam, terhes lettem. Utána lett még1 gyerekünk. Szóval a gyógyszer is bevált, gyerek is akkor lett mikor akartuk.


2 éve szültem a kicsit. 1 éve kezdtem újra a fogamzásgátlót. Azt kaptam vissza, amit a gyerekek elött szedtem. Fél évig szedtem, de nem volt már jó. Köztes vérzés, libidó csökkenés, depi hangulat.


Igy fél éve új gyógyszert szedek. De valahogy félek.

3 hónapja egyszer elkapott a "terhes vagyok" érzés. Okom nem volt rá. Negatív lett a teszt 🙏

Azota minden gyógyszermentes héten rendesen meg is jött a megvonásos. Most a levél közepénél tartok, ám a levél eleje óta iszonyat puffadok. A hasam szemmel láthatóan (számomra) nőtt. 3 napja komolyan olyan érzésem van, mintha mozogna a baba bennem.


A józan eszem tudja, hogy nincs okom aggódni. De folyamat stresszelek, hogy mivan ha........


Tesztem nincs itthon. 2 kisgyerekkel faluról meg nem tudok bejutni egyszerűen a városba tesztet venni.

Szombaton tudok majd csak.


Ti mit gondoltok?


2023. aug. 14. 17:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Párod nem tud venni egy tesztet, csak hogy megnyugodj?
2023. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%
3 nap alatt még netről is rendelhettél volna kislányom. Nem is beszélve Pár, barátok/barátnők, szülők segítségéről...
2023. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%

Onlinevis lehet ám rendelni.

Pszichológushoz viszont személyesen kellene elmenned, mert ez a rettegés nem egészséges, jó volna megtalálni és megszüntetni az okát.

2023. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Bekepzeled a tuneteket. Ez a panikbetegseg egyik tünete. Ezzel keress fel egy orvost, ki kell nyomozni az okat.
2023. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Mint írtam, normális válaszokat, köszi 🤣

Nem szeretnék netről rendelni, mert egy 500forintos teszt igy lesz 2000ft.

Férjem péntek estig dolgozik, ezért tudokcsak szombaton venni.


Nem kell pszichológus, köszi. Szimplán nem szeretnék 3.gyereket semmi szín alatt, az az oka.

2023. aug. 14. 18:10
 6/36 A kérdező kommentje:

Normális.... érted? Normális valadzokat. Köszi

Nem 1 opció. A rendeljek online resztet, az de. Az 1 opció, akarhogy számolom

2023. aug. 14. 18:16
 7/36 anonim ***** válasza:
60%
És olvasni sem tudsz. Remek.
2023. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
55%

Nincs a faluban gyógyszertár?

Nincs 1cdarab barátnőd, testvéred?


Amúgy meg bammeg a hatodik kommentig csupa normális választ kaptál...

2023. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nincs gyogyszertárunk, barátnőim messze laknak. Ennyire sügér nem vagyok, hogy ha így megtudnám oldani, kérdést írjak ki.


1 éve költöztünk el az ország másik felére, nincs semmi ismerősöm itt elérhető távolságban.



A "beteg vagy, menj pszichológushoz" számomra nem épp a normális válasz kategória.

2023. aug. 14. 18:21
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem ertelek kerdezo. Abbol amit írtál, te is beismered, hogy ez igy nincs jol. Miert gondolod, hogy rossz indulatbol irjak neked, hogy pszichológus? En sem szeretnek 3.gyereket, vedekezunk is alaposan. De meg sose volt olyan, hogy kozepidoben attol feltem,hogy mozog a baba, amikor tudtam,hogy nem lehetek terhes. Ez nincs rendjen. De ha ugy erzed nem kell segitseg akkor a gyogyszer melett huzzatok gumit is. A 2 egyutt rendeltetes szeru hasznalat mellett bonba biztos, nem lesz okod aggodni. Tovabbra sem rossz indulatbol irok, es nem cikizesbol.
2023. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!