Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Nagyon...

Lehetek még terhes? Nagyon aggódok! 8 napja késik a menstruációm,35,8 a hőmérsékletem és negatív lett ma reggeli teszt?

Figyelt kérdés

A kalkulátor szerint dec10.-én volt peteérésem. Nem voltam akkor fiúval csak 20.-án...24.-én kellett volna megjönnie..Lehetséges hogy akkoris volt peteérésem?Mennyi azaz hány nap késésnél normális még???

Késöbb nagyon szeretnék majd babát de ez most nem aza apillanat sajnos :(


2009. jan. 1. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de vannak extra esetek. Például egy kimondottan jó orgazmus kiválthat extra peteérést. És ha ez 20. án volt akkor azt még nem is mutathatja ki a teszt. mire beágyazodik... Szombat- vasárnap tájékán nézd meg, akkor egy érzékenyebb teszt már kimutatja. Ha tudsz akkor vegyél 10 es tesztet, de 20-asnál ne nagyobbat.
2009. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...Azt molvastam hogy ha megtermékenyült a petesejt akkor tartósan 37 körül van a hőmérséklete a nőknek.Vagy ez se igaz mindenkire...Kicsit megnyugodtam hogy negatív a tesz is és a hőmérsékletem is alacsony...vasárnap reggel ha addig nem jön meg csinálok még egy tesztet aztán szerdán reggel mindenképp megyek a nődokimhoz...Drukkoljatok hogy ne legyek terhes... Védekeztünk gumival de ha egy pici szakadás keletkezik rajta nem mindig veszi észre az ember nem 100%-os védelem az sem...Most nem vagyok olyan helyzetben hogy megtartsak egy babát és lelkibeteg lennék ha el kéne vetetnem egy életet...ÁÁÁÁÁÁÁ így kezdeni egy évet...Szerdán iratok fel gyógyszert az biztos...
2009. jan. 1. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
ne aggodj, nincs baba! csak bejätszanak egy kicsit a hormonok igy ujevre. BUEK
2009. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!