Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma, vagy holnap lesz ovulációm...

Ma, vagy holnap lesz ovulációm ezek alapján?

Figyelt kérdés

Tegnap erős pozitív volt az ovu tesztem. Ma délelőtt 1 órás vizeletből még mindig erős pozitív volt. (igazából kíváncsiságból csináltam 1 órásból csak).

Most délután viszont a 2 órásból már negatív lett.

Ez azt jelenti ma történt meg az ovuláció a nap folyamán valamikor, vagy holnap lesz?

Szerdán, csütörtökön, és már ma is voltunk együtt. Holnap már a 4. nap lenne egyhuzamban, nem lesz ez így sok, ha baba a cél?

12-36 órán belül történik ovuláció úgy tudom. Az elmúlt hónapok alatt viszont ilyen még nem volt, hogy délelőtt még pozitív, de délután már nem az. Szóval amikor lezuhan az lh szint onnantól 12-36 óra, amikor már javában negatív a teszt?


2023. szept. 8. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen tesztelj és lesz ovuláció
nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!