Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalataitok szerint...

Tapasztalataitok szerint mennyire megbízható a One Step 10-es tesztje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lh-teszthez küldték ajándékba, de olvastam az itteni vegyes, de régi véleményeket róla, ezért teszem fel a kérdést, mert ha azt mondjátok, hogy ez a megbízhatatlan, akkor el se használom, meg nem is veszek több ilyet.


[link]


Erről lenne szó, a teszt maga vékony, a nyele olyan sötétkék, mint a csomagolás és nincs rajta hcg felirat.


Tehát, kedves nálam tapasztaltabbak, ez a megbízható vagy a pusztulat verzió?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 9. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Nincs rossz hcg teszt. Ha megfelelően - használati utasítás szerint - használod, a legolcsóbb is ugyanazt tudja, mint a legdrágább.
2023. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor volt 10-es one step, ugyanígy ajándékba, meg barátnőmtől örököltem, amikor ő terhes lett. Annak még más csomagolása volt. Sose vert át. Egyszer volt +, amikor terhes voltam. Igaz, hogy nagyon halvány, pedig már 15.dpon-n voltam, de mivel addig mindig hómező volt, egyértelmű volt. Mással se lett volna erősebb, mert két nap múlva mással teszteltem és szépen erősödött, de az se volt olyan hú, de erős azért. Sajnos, elvetéltem, de az nem a teszt hibája.
2023. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét babám mutatta a 10. dpo-n, és sosem volt rajta semennyire halvány csík sem, amikor nem voltam terhes. Pedig megcsináltam egy párat.
2023. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sokáig tartott a próbálkozás, úgyhogy saj os elég sokat elhasználtam.


Én a Dávid tesztet jobban szerettem (Lila csomag, zöld nyél, de ugyaninnen rendeltem).


Ha valaki normálisan használja, azaz 13-14 dpo-nál előbb nem nagyon tesztel és tudja hogy rendes piros csíknak kell lennie rajta, annak a one step se fog sose hazudni, viszont aki 9-10. dpo-n átvilágítgatva akar valamit találni az nagyon extrán halvány szürkén meg fogja találni a reagens helyét, ami attól még negatív.

2023. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kissé bizonytalan voltam, mert utánanézős típus vagyok és rákerestem a tapasztalatokra, és ebayen, amazonon elég sok hajmeresztő negatív vélemény volt róla, például, hogy

--szellemcsíkos

--még akkor sem mutatta a terhességet, amikor egy 25-ösről már leugrott, sőt orvos megállapította

--pozitívat mutatott, amikor egy Predictor vagy egy Clearblue nem, és baba se lett

--lefutás után is rózsaszínes maradt a "tesztablak"

--egymás után több lett 3 csíkos

--vízbe/narancslébe mártva is pozitív lett ezt az egyik még le is videózta, elképesztő :D


És mivel csábító a 10-es érzékenység, nem szeretném majd kétségek között bámulni az eredményt, hogy ez most hibás batch vagy nem, mert állítólag többfélét árul a márka 10-es érzékenységűnek és van, ami jó van ami nem.

2023. szept. 9. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Vízbe mártva nem lesz csak úgy pozitív az tuti... (Ha szeretnék én is tudnék ilyen videót csinálni, jelenleg 30 terhes vagyok, tennék egy pohár vízbe pár cseppet a pisimből úgy hogy nem is látszik máris pozitív lenne tőle bármelyik 10-es teszt...)


Ha tényleg pozitív lesz hidd el semmi kétséged nem lesz felőle akármilyen tesztet használsz.

2023. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Visszajöttem jelenteni, hátha érdekel valakit :D


A férjem kutyája 4 napja nem hagy már békén, és ugyan úgy viselkedik, mint amikor tavaly év végén terhes lettem (az sajnos missed ab lett), így győzött a kíváncsiság, és ma, a 10. DPO-n (halálbiztos, LH teszttel és hőgörbével néztem), egyértelmű pozitívat teszteltem a One Step-pel. Egy percen belül kijött és nem kellett se hunyorogni, se a fény felé forgatni, se átvilágítani.


Tudom, hogy nagyon korai, de nagyon örülünk és óvatosan optimisták vagyunk.


Korábban David tesztet rendeltem (az is a kék verzió, 10-es), hogy majd elmártogatom, ha nem bírok magammal. Az ugyancsak időn belül, de extra halványan jött ki; látszik szabad szemmel, ugyan olyan vastag, mint a kontrollcsík, rózsaszín, nem kell 4 kilowattos lámpával meglőni, meg negatívba rakni, de sokkal halványabb, mint a One Step.

2023. okt. 13. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!