Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüdőszűrés beágyazodás alatt?

Tüdőszűrés beágyazodás alatt?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy MUSZÁJ tüdőszűrőre mennem.

Sem várni nem tudok, sem másképp megoldani, meg kell csinaltatnom.

Épp a 2 hét várakozásban vagyok, jövő kedden kéne megjonnie.

Ha mondjuk épp sikerült ez a hónap, milyen kilátásaim vannak,


2023. szept. 11. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Akkor muszaj valami is, ha a birosag elrendeli.Ennyi. A jogaidat ismerni kellene.
2023. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja.
2023. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen mennék. Én fogászati kezelésre jártam, mondtam a doktornőnek hogy épp probalkozunk, jövő héten derül ki sikerült-e, azt mondta akkor nem csinálja meg. Ha megjön menjek és megcsinálja.

Ha munka miatt muszáj en keresnék valami kibúvót. Lehet hogy nem ártana de én nem kockaztatnék.

2023. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy Google keresés, kidob többszáz találatot. Még terhesen sem lesz semmi bajotok:


Tüdőszűrés alkalmával 0,1-0,2 Rad éri a szervezetet, a magzatot pedig gyakorlatilag semmi. A fogászati röntgen során elszenvedett terhelés ennél is lényegesen kisebb. Ennek ellenére még ma is elkeserítően sokan választják a terhesség-megszakítást jelentéktelen sugárterhelés miatt, “mert nem tudták, hogy terhes”.


3-as fogorvosod is jó hozzáértő lehet, sem a röntgenben, sem az injekcióban, tömésben stb. nincs semmi káros a magzatra.

2023. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy nem történik semmi,de azt is tudom, hogy meg sem csinálnák, ha terhes vagyok.
2023. szept. 12. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!