Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon alacsony hő és terhesség?

Nagyon alacsony hő és terhesség?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 14:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Úgy értem...26-án vagy környékén kellene megjönnie, de csütörtöktől olyan mintha lenne valami, de nem hívnám még mensinek.Viszont a hőm a béka feneke alatt van. Sajnos nincs teljes görbém, mert a hónapban kezdtem mérni, de közben beteg is voltam így meg a görbére ugyebár nem adhatunk, hisz hiányos.Vagy hormon gondom lehet, ami most jött elő? Vagy beágyazódás?De az tarthat eddig?Ugyebár higiéniai okokból ez lehetetlen, de 4 napja, akár egy tisztasági betét is elég lett volna.

Mindenképpen elmegyek orvoshoz, de jó lenne ha valaki tudna tapasztalatot, vagy tanácsot adni, mi lehet ez.

2010. okt. 17. 14:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a vélt ovu után legalább 4 napig nem volt magasabb a hőd (min.0,2 C-kal), illetve ovu tuán 3 nappal nem következettt be hüvelyi szárazság, akkor valószínűleg a tested csak próbálkozott, de nem volt tényleges ovuláció. Ilyenkor a tüsző vagy visszafejlődik, vagy cisztává alakul, ez utóbbi pedig terhességi tüneteket okoz.

Remélem tudtam segíteni.

2010. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Estére megoldódott a dolog, mert megjött.Így már értem az alacsony hőt, csak átlagban 35-36 naposak a ciklusaim, de ez most 26 lett, és nem gondoltam hogy ez már az lesz.

2010. okt. 18. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!