Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek a vérből...

Van olyan, akinek a vérből vizsgált hcg alacsony volt, mégis terhesség állt fenn?

Figyelt kérdés
Tüneteim vannak, enyhe émelygés néha, pocakfeszülés, főleg ha fáradt vagyok, a melleim is viszketnek, kicsit fájnak. Néha vas ízt érzek a számban,stb. Uh-n a doktornő azt mondta, valamit lát és mutatta is,van ott egy fekete pont, ami 3x3 mm volt. Olyan volt,mintha valami üreg lenne,pontosan, mint egy zsákocska. Benne nem láttam semmit, de ahhoz még kicsi is volt. Ezt a feketeséget körülvette egy fehér fátyolszerűség ovális formában. Biztos ami biztos alapon a doktornő vérvizsgálatot rendelt el, ami viszont negatív lett. Pontos adatot nem írtak, csak annyit, hogy a hcg kevesebb, mint 0,5mUI/ml. Az eredmény alapján a doktornő kondtatálta, hogy akkor biztosan nem vagyok terhes. Viszont a tüneteim továbbra is tartanak,mensi sehol. A vérvételkor kb. 4 hetes terhesnek kellett volna lennem. Egyáltalán nem tudom,mit gondoljak. Ha terhes vagyok,miért nem mutatja ki a vérem,ha meg nem, akkor mi van a méhemben?
2009. febr. 27. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt látod a különböző terhességi hetekhez tartozó átlagos HCG értékeket. Sajnálom a dolgot, de nagy valószínűséggel ez a terhesség valamiért nem fejlődött tovább.

2009. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes. ez hormonzavar. tapasztalat.
2009. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem neked, de a méhemben is hormonzavartól lett valami? Az uh kimutatta.
2009. febr. 27. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor ez vagy méhen kívüli, vagy üszökterhesség volt, sajnálom, legközelebb biztosan sikerül!
2009. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike! Én is arra gondoltam, hogy üszögterhesség,mert üresnek láttam a zsákocskát. Csak azt nem tudom, hogy most akkor majd magától megjön a mensim, vagy mi lesz? Mert az még mindig sehol.
2009. febr. 28. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
jaaaa, nem jött meg és nem véreztél, akkor UH követés, és ha nem szívódott fel, akkor műtéti befejezése lesz a dolognak.
2009. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!