Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív teszt ma már...

Tegnap pozitív teszt ma már halványabb (one step)?

Figyelt kérdés
2 napos késés után csináltam tegnap reggel terhességi tesztet. Teljesen jól láthatóan pozitív volt, de még halvány. Ma reggel még mindig látszik ugyan, de sokkal halványabb. Melleim fájnak, de érzem a görcsölést is. Vajon mennyi esély van, hogy megmaradjon? :(

2023. szept. 18. 08:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta tesztet csináltál? Nem mindenkinél egyformán termelődik a hcg. Ha van rá módod, csinálj egyet holnap reggel is ugyanazzal a tesztel mint tegnapelőtt és látni fogod hogy erősödik e. Sok sikert 😊
2023. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Bocsánat, nem figyeltem eléggé. Ezt a one step tesztet nem ismerem. Tehát a tegnapi halvány volt ugyan, de erősebb pozitív mint a mai?
2023. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Igen, és ma már azért úgy érzem mintha bármikor megjöhetne. Vettem predictor early tesztet holnap reggelre, ha addig nem jönne meg.

Arra is gondoltam, hogy túl sok vizeletet fogtam fel a pohárba, bár ezt már csak a remény mondatja velem :D

2023. szept. 18. 12:04
 4/27 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet kérdező?


BK

2023. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Megcsináltam reggel a predictort és halvány, de jól látható. Bőven időn belül jött ki a csík.

Nem élem bele magam egyelőre, ha addig nem vérzek akkor szombaton csinálom majd a következőt.

Ez volt az első hónap 1,5 év után, hogy "sz@rtam rá" és nem néztünk peteérést, se hogy mikor kell együtt lenni. Így mivel 26-35 naposak a ciklusaim azt se tudom most mikor kéne megjönnie (az lh teszt alapján legalább tudtam kb) ez most a 32. nap.

Csak a nagyoknál mindig annyira egyértelmű volt a teszt egyből, hogy nem kellett ilyennek foglalkoznom.


A

2023. szept. 19. 09:27
 6/27 anonim ***** válasza:

Szorítok 🤞


BK

2023. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Csináltam ma hajnalban is teszteket, mert nem tudtam aludni.


- Predictor nagyon nagyon halvány

- Facelle nagyon nagyon halvány

- clearblue digitális + (1-2 hét)


Elmúlt a mellfájdalom pedig tegnap még eléggé fájt. Azt hiszem el kell engednem :(

2023. szept. 21. 03:24
 8/27 anonim ***** válasza:
Még nem jön meg, bármi lehet. Készülj fel lelkileg, de szerintem lehet még jó vége. A tesztekről van kép?
2023. szept. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Igen felkészültem rá, hogy ez azt jelenti nem marad meg.


Így néznek ki:


[link]

2023. szept. 21. 06:40
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az első tesztnél koncentráltabb volt a vizelet?
2023. szept. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!