Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek várandós? Többi lent

Lehetek várandós? Többi lent

Figyelt kérdés
Regota próbálkozunk a babával, tobb mint 1 evig nem jott ossze, fiatalok, es egészségesek vagyunk. Eldöntöttük, hogy nem gorcsolunk ra, es nem fog minden együttlét arrol szolni, hogy akkor most hatha… tehat nem minden alkalommal élvezett el bennem a férjem. Igazabol lassan masfel honapja nem ert veget ugy egyuttlet, hogy abbol gyermek lehetne, viszont kb 1 honapja miutan elelvezett nem lankadt le, es igy “ujra” behelyezte. Lehetseges lenne igy teherbe esni? Nem sok esélyét latom, de 7 napja kesik az amugy is rendszertelen menstruaciom, es enyhe hányingert is tapasztalok a nap tobb szakaszában par napja. Hetvegen veszek tesztet a kérdéseket megelőzve, ne szedjetek szet kerlek, tudom az lenne a legegyszerűbb ha most elmennek, es tesztelnek egyet, es nem itt kerdezgetnek. Nem is ertem miert nem megyek, talan egy picit megijedtem. Koszonom a segitseget elore is..

2023. szept. 21. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem nézlek hülyének, csak szimplán buta vagy 🤣🤣🤣🤣🤣



Mi pl sosem ovu teszteltünk, mégis 3x teherbe estem 🤦‍♀️

2023. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha minden áron gyereket akartok,akkor minden nap többször is dugja be a péniszét a pasid!Próbálja meg többször is tele spriccelni a huvelyed!Sajnos férfi spermaja nélkül sohasem lehet teherbe esni!
2023. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Beléd se élvez,és teherbe akarsz esni? Ha egy éve csak így próbálkoztak,hogy el se élvez akkor persze hogy nem jön a baba...
2023. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó hát azért utolsó napi többször nem KÖTELEZŐ ahhoz hogy gyerked legyen.Az ovulációs időszakomban azon az 1 héten mindössze 3x volt szex és sikerült.Csak jókor kell csinálni
2023. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!