Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear blue teszt. Szerintetek...

Clear blue teszt. Szerintetek lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Nem tudom hányadik napon vagyok nagyon össze vissza van a menzeszem sajnos. Csináltam 3gy tesztet 1 perc után ilyen lett. Szerintetek így pozitív?

[link]

Ahogy pedig teljesen meg száradt ilyen lett

[link]



2023. szept. 28. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a fajta Clearblue becsapós.

Nincs kéznél másfajta?

2023. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Azért azt gondoltam hogy majd 2 ezer forint és megbízható teszt. Ezt ajánlották a gyógyszertárba. De így is rossz hogy nem sokat kellett várni a csikra?
2023. szept. 28. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor is volt rajta halvány csík, mikor nem volt baba sajnos. Többen is panaszkodtak rá. De ettől függetlenül nálad jelezhet terhességet. Amit nagyon dicsérnek az a Clearblue digitális. Korai tesztelésre pedig Facelle és Predictor.
2023. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem neked babát jelez, de én ismételnék holnap reggel másfajta 10-es teszttel.
2023. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy másik fajtát ha tudsz 10 est, ha azon is dereng akkor 2 teszt csak nem viccel meg
2023. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem mikor tényleg terhes volt, sokkal erősebb volt. Sőt, annyira hogy el sem hittem és gyorsan csináltam még 4 másikat.(különbözőt)😂😂😂

2 év próbálkozás, 6 vetélés után eléggé nehéz volt elhinni. Főleg, hogy nekem nagyon sokszor volt ilyen a Cleare Blue tesztem. 🫤

2023. szept. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2023. szept. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Igen most reggel teszteltem és sajnos negatív lett. Ennyire nem vágott még át teszt mint ez hogy rögtön pozitív lett és közben nincs semmi. Nagyon rosszul esett. Ennyi év próbálkozás után volt egy kis remény hogy nekünk is sikerült és bummm semmi. Köszönöm mindenkinek aki válaszolt hát tanultam az esetből az biztos.
2023. szept. 29. 08:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kérdező 🥺 nekem is okozott csalódást, azóta nem veszek.

De ha még nem jött meg, van remény 🤗1-es

2023. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ugyanez a fajta ilyen volt (2x), terhesség és baba lett belőle
2023. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!