Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rázkódik a busz menet...

Ha rázkódik a busz menet közben, ki tud pottyanni a beültetett embrió? Még a 3 napos beágyazódásnál tartunk.

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát persze. Az agyad is így hagytad el.
2023. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Remélem csak viccelsz...
2023. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Troll.
2023. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Persze,ezért jó erős ragasztót kell használni amikor beültetik,vagy a cérna biztonságosabb ha odavarrjak az embriót.
2023. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ennyi ésszel is megcsinálják a beültetést, de kár.
2023. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Olyan jót nevettem de tényleg 🤣 Honnan veszed hogy valóban beágyazódott? Lehet nincs is ott semmi " még" Érdekes ezt senki nem tudja megmondani hanyadik dpo-n ágyazódik be.De te full okos vagy eskü
2023. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem ezen múlik, sajnos/szerencsére. Nekem azt mondták, hogy 1 hétig ne szexeljek, ne sportoljak és ne emeljek nehezet, de MINDEN utazási mód biztonságos és a normális életvitel folytatható.
2023. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó, köszi. Hát, mindegy most már, majd meglátjuk. Nem számítottam erre, hogy ennyire rázkódva megy a busz.
2023. okt. 6. 02:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudsz olvasni? MINDEN utazási mód biztonságos. A többiek csak húzzák az agyad. NEM ezen múlik, hogy sikeres lesz-e a lombik. 7-es vagyok.
2023. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!