Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nunimnál erős szúrás van...

A nunimnál erős szúrás van menstruáció előtti napon. És egészen fel nyilal a méhemig. Mi lehet ez? Vagy miért van ez?

Figyelt kérdés
Már többször is éreztem. De csak pár mp.ig tart. Tegnap kellett volna megjönnie.
2010. okt. 18. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
nagy valószínűséggel terhes vagy, ezek az első jelek...
2010. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy terhes, hiszen nekem is van ilyen mostanában, és állítólag nem volt ovum se most...
2010. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem volt uvom. Biztos vagyok benne. Meg hőhullámom van esténként. Nem akarom elbízni magam. Csináltam tesztet az negatív lett. De még a mensi elmaradása előtt.
2010. okt. 18. 13:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen néha mensi előtt de eddig még nem voltam terhes tehát sz.tem nincs jelentősége!A miértjét nem tudom de nem hinném,hogy ebből már terhességre kéne következtetni!
2010. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem is nyilalgat!múlt héten miontha egy ló rúgott volna alám de csak 1 másodpercig tartott.

most is be be szúr!reménykedjünk!szurkolok

e.

2010. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várok még egy kicsit, mert ez tényleg nem utalhat még terhességre. De már késik 1 napot, és ez már biztató:) Szurkolok mindenkinek:)
2010. okt. 18. 14:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális,nekem legalábbis mindig fáj ,hol kevésbé hol jobban mielőtt megjön.Orvos még nem talált semmit van 3 gyerkőcöm,ennyi ,van és kész.
2010. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig nyilallgat a ciklus második felében, és sosincs baba. :(
2010. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Óóó. :( Ez szomorú. Olyan rossz ilyen negatívumokat olvasni. Már régóta fent vagyok, és csak most látom, hogy mennyien várjuk a gólyát de hiába:(

Én tiszta szívemből kívánom mindenkinek, hogy látogasson el az a gólya már végre!!

2010. okt. 18. 21:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet Kérdező?

nekem is nyilalgatott és + lett a tesztem-)

veled mizujs?

teszteltél?

2010. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!