Beagyazodasi verzes?

Figyelt kérdés
Mensi elott 4 napja volt egy kis barna folyasom ami mellett vt egy csepp ver, felmerult bennem a gyanu, hogy ez lehetett beagyazodasi verzes is, mert sosem vt meg ilyenem. 2 nap mulva kellene megjonnie, most viszont gorcsolget a a hasam, de a teszt meg korai lenne. Akinek volt hasonlo tunete, vegul megjott?
2023. okt. 7. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a négy terhességböl egyszer volt beágyazódási vérzés, nagyon hasonló tünetekkel, mint amit írtál.
2023. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha 2 nap mulva kellene megjonnie mar tesztelhetsz.

Ezt nehez megmondani, lehetett akar beagyazodasi verzes is de az is lehet hogy mas okozta. Van akinek progi hiany okozza.

Nekem is volt az első terhessegemnel ilyen rozsaszines valadek majd par nappal kesobb pozitivat teszteltem. Sajnos az vetelessel zarult.

A mostani terhessegemnel nem volt ilyen.

Szerintem vegyél egy jo tesztet es nezd meg.

2023. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt amiből baba lett. Lányommal a nemvárt elött kerek 1 héttel ugyan ez.

Viszont vagy 5x tuti volt, ha nem többször, hogy mensi elötti napokban barnázás, aztán semmi majd a mensi rendesen megjött.


Szoval erre ne alapozz semmit. Ha késik, tesztelj.

2023. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész eddigi életemben (38 vagyok) egyszer fordult elő, hogy menstruáció előtt 5 nappal volt egy kis vér a wc papíron törlésnél. Szentül hittem, hogy na akkor ez most a beágyazódási vérzés. Nem az volt. Napra pontosan megjött. Következő hónapban lettem terhes de semmi extra tünetem nem volt.
2023. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy kb 200 ft-os érme nagyságú vérzésem volt, azt hittem megjött, mert rendszertelen a ciklusom. Aztán el is múlt, nem foglalkoztam vele. Később nem jött meg a mensim, a teszt pozitív lett. Ebből gondolom, hogy nekem az lehetett.
2023. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék egyet.Nehéz megmondani hogy valóban beágyazódási vérzés vagy sem.
2023. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Nekem 6 nappal mensielőtt + volt a 10 es teszt, ha 4 napja beágyazódás volt, már mutatja a teszt.

1x volt ilyen valami amit mondhatjuk beágyazódásinak már aznap + lett a teszt

2023. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma meg is jött. Hát érdekes, akkor fogalmam sincs miert volt ez..
2023. okt. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!