Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10.03,10.04-re írt a...

Ha 10.03,10.04-re írt a kalkulátor termékeny illetve nagyon termékeny napokat és ekkor együtt is voltunk viszont vasárnapra az ovulációt akkor későn voltunk együtt ?!

Figyelt kérdés
Meg pénteken is 10.06.-án is együtt voltunk!!
2023. okt. 9. 08:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács.Ne egy telefonos applikációra hivatkozz.Nekem is már 6 nappal az ovu elött irta hogy termékeny idöszak blabla a 8.ciklusnaptól, közben meg a 18-19.ciklusnap ovuláltam nem a 14.en ahogy azt az app " jelezte".Használj ovulációs tesztet.Én azt honnan tudjam hogy mikor ovulálsz?Meg te se tudod csak egy applikációt követsz, nem vagyunk robotok.4 e szerdán volt 6.a pénteken ha valóban vasárnap ovuláltál akkor a 6.a jó lehet.Csak tudni kéne mikor is ovulálsz pontosan.
2023. okt. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam hogy neked kéne tudni,annyit kérdeztem jó lehet e!!

Köszi a tanácsot

2023. okt. 9. 08:22
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy pontosan tudjak segiteni lekellene irnod de mivel te sem tudod így lényegtelen.Ha tudod pontosan az ovut akkor is csak 25% esély van a teherbeeséshez. Jó lehet a 6.i együttlét ha valóban vasárnap azaz tegnap ovuláltál.Ha majd szerdán ovulálsz akkor kevésbbé jó a 6.ai együtt lét.Ezek csak számok, de egy női test működése ennél sokkal bonyibb.Szivesen.Szeretnék segíteni pontosabban csak sajnos nem tudok.
2023. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Persze persze nincs baj!

Amúgy amikor voltam orvosnál és lehet olvastad már mert feltettem másképp is a kérdésemet!

Bocsánat

10.04.-én volt 7mm endometrium,és bal oldalt 17 mm primer foliculus!!

De a doki nem mondta hogy akkor ekkor meg akkor legyünk !!

Teljesen fel

Vagyok pörögve az egész témára tudom nem szabad!

De már nem vagyok annyira fiatal!!

2023. okt. 9. 08:37
 5/18 A kérdező kommentje:
Sorry sorry nem tudom számít e de vasárnap tegnap nem ovuláció volt hanem peteérés volt!
2023. okt. 9. 08:42
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ne egy applikáció alapján akard belőni a ciklusod. Nézz utána inkább a termékenységtudat módszernek.
2023. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire rávagy pörögve akkor az azt jelenti hogy minél elöbb szeretnél teherbe esni ami normális.Amint eldöntöttük hogy jó akkor jöhet a baba énis rávoltam pörögve.( 3.hónapban összejött) De az elejétől ovuteszteltem.Mindenképp ovutesztelj így mindent IS megteszel az ügy érdekében. Hát nálam a peteérés meg az ovuláció egy fogalom.Megérik a pete kilökődik majd 24 órája van max hogy egy sperma megtermékenyítse azt.
2023. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm kedves utolsó!!

Hát akkor erről a hónapról le is mondom!


Csak akkor nem értem a termékeny és nagyon termékeny időszak kifejezést de komolyan!!

Akkor minek együtt lenni ha csak peteérésnél lehet teherbe esni??brr….🫣😩😩

2023. okt. 9. 09:07
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
1,3, 7 es kommentelő vagyok.Elmagyarázom mi a külömbség.Azért húzza be neked az applikáció pl okt 2.tól a termékeny időszakot és pl 6.tól a nagyon termékeny idöszakot( ez csak egy példa) mert ha ovuláció elött szexelsz 5 nappal a spermiumok túlélnek max 5 napot és várják ott szépen hogy a petesejt kiszabaduljon és megtermékenyítsék azt.Nagykönyvbe így van.Nemtudom gyakorlatban mennyire igaz az hogy 5 napig életbe marad a sperma odabennt.Így érthető picit, a termékeny és a termékenyebb időszak?
2023. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Picit olvassgass utána szerintem ezeknek még azért. Mennyi ideje próbálkoztok? Ovu teszt egyébként,az applikáció az csak egy átlag alapján beírja mikor kellene legyen,neked nem biztos,hogy akkor van. 2,5 évig próbálkoztunk, többször volt UH-s követés is, egyáltalán nem akkor volt nálam se,mint amit a telefon behúzott. Azt nyilván te is tudod de a nagyon görcsösség se tesz jót.:( Amikor nekünk összejött abba a hónapba nem is ovu körül voltunk együtt és csak 1x tudtunk egész hónapba,baleset,betegség minden volt akkor. Pont akkor jött össze.
2023. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!