Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10.03,10.04-re írt a...

Ha 10.03,10.04-re írt a kalkulátor termékeny illetve nagyon termékeny napokat és ekkor együtt is voltunk viszont vasárnapra az ovulációt akkor későn voltunk együtt ?!

Figyelt kérdés
Meg pénteken is 10.06.-án is együtt voltunk!!
2023. okt. 9. 08:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Az én véleményem csak annyi, hogy az se jó, ha sokat csináljátol, mert a spermának is idő "újra tölteni".

Nekünk ezt mondta a doki, hogy 2 alkalom elég azon a napon amikor az ovu teszt pozitív.

2023. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ergó ovuláció elötti 5 nappal történt szexből is teherbe tudsz esni.( termékeny időszak)Na most ez a gyakorlatban ahogy leirtam szerintem nem minden nőnél marad életben 5 napig a sperma függ ez a sperma minőségétől is stb.Növelvén az esélyt ha nem tudod mikor ovulálsz pontosan használj ovutesztet ha nem akarsz sakkozni. Én nem követnék egy digitális applikációt mert nem úgy működünk.Az appnak beirod hogy 28 napos a ciklusod és ő az ovulációt a 14.napra teszi neked.na nekem ez a 18-19 napon volt ( ovu) 28 napos ciklusnál.Mert az app ugy szamol hogy 14 nap telik el a menstruáció és az ovuláció között.. és 14 nap az ovuláció és a következő menstruáció között( luteális szakasz) Nekem ez 9-10 napos volt a nagykönyvben megírt 14 napos helyett
2023. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
9-10 válaszoló vagyok.Igen 11 es.Nekem úgy fogant a babám hogy amint pozitív lett az ovu teszt együtt voltunk még akkor este meg másnap és összejött.
2023. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kezdem érteni,nagyon köszönöm szépen mindekinek
2023. okt. 9. 09:43
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Szivesen.De hagyd az applikációt a fenébe :)
2023. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
max annyira használd az appot hogy beírod mikor jött meg a havid mikor mult el.Meg hogy mikor ovuláltál( ovuteszt) igy lesz egy teljes képed hogyan is működsz , hogyan is néz ki egy havi ciklusod
2023. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes a termékenységtudat tanfolyamot megcsinálni akár. Nem csak amiatt, mert babát terveztek, hanem mert minden nő megérdemelné ezt a tudást a saját testéről.

Nálunk most a második baba van tervben, 3 éve követem a ciklusom, szülés után megváltozott, rövidebb lett és egyéb apróbb dolgokban is eltér a korábbiaktól. A ma reggeli hőm alapján pl. egyértelműen tudom már, hogy ez egy sikertelen hónap volt, hiába voltunk együtt a tökéletes időben. Valószínű holnap, vagy akár még ma meg fog jönni. :(

Ha nem tudod ilyen részletességgel vezetni a ciklusod, akkor viszont egy-egy app komolyan félrevezethet. Nekem mindig 4-5 nappal későbbre húzta a termékenységemet, mint a valós, így ha erre hagytakozom, sosem jött volna össze a kislányunk.

Ha más nem, akkor ovu tesztelj, de az sem garancia. Nekem sosem volt pozitív egyik ovu tesztem sem, így csak a termékeny időszakomat tudtam belőni vele, amíg voltak halvány második vonalaim.

2023. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nálam minden hónapban fája a bal oldalam a petefészkemnél,plusz hozzá a nyákos folyás!!

Erre gondoltam hogy ekkor jó együtt lenni,most pont ezen a két napon voltunk együtt és utána el is mult a nyákos folyás!

Reménykedem hogy össze hoztuk a babyt😉

2023. okt. 9. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!