Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom már sokszor írtak a...

Tudom már sokszor írtak a kérdést , de az esetek 95% nem derült ki terhesség e volt. Erős has szurkálást érzek körülbelül 1 hete. Terhességet jelent vagy felfázás inkább?

Figyelt kérdés

Azt hittem fel fáztam, mert soha nem szúr menzi előtt a hasam, főképp nem előtte egy héttel. Most olyan érzésem van mintha feszülne , néha bele szúr a derekamba is. 2 nap múlva nem várom. Volt már valakinek ilyen ?

Nem bírtam ki, csináltam ma reggel egy tesztet, de negatív .

Ígérem én leírom hogy mi lett végül , tényleg csak fel fáztam e vagy baba. :)

Köszönöm előre is .


2023. okt. 13. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt, akkor a "tünetedet" nem terhesség okozza, az biztos.
2023. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Kiváncsi vagyok én is :) drukkolok azért :)
2023. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha 2 nap van a nemvártig akkor ja megfog jönni azért érzel szurkálást.
2023. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már egy hete szúr az alhasam … egy órát szúr aztán semmi, aztán megint… aztán a derekam.
2023. okt. 13. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent terhességet.Nekem semmilyen tünetem nem volt mikor teherbe estem se szurka se semmi.Azokban a hónapokban éreztem hasszurkát, petefészeknél fájdalmas és a többi amikor nem voltam terhes , hanem jól megjött..
2023. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhessegi tuneteket a hcg nevu hormon okozza. A terhesseget, ha mar vannak tuneteid, 1000%, hogy kimutatna a teszt, mert addigra mar boven van annyi hcg a vizeletedben is.


A tuneteidet nem a terhesseg okozza.

2023. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahogy ígérem megírom hogy mi történt … pozitívat teszteltem , már kezdtem volna örülni, de sajnos elkezdtem vérezni. Szóval nem értem mi történt , inkább nem is oldom. Elfogadom és reménykedem hogy talán a következő hónap :)
2023. okt. 17. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves kérdező.Orvosnál nem voltál? Tuti elment a baba ? Rendesen menstruáltál? :(
2023. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon erősen , jó nagy görcsökkel sajnos nem is kétség. :( Ha elmegy a menzi jövő héten azért megnézetem orvossal.
2023. okt. 18. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom :(
2023. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!