Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztet mikor...

Ovulációs tesztet mikor csináltok? Mennyit isztok előtte,illetve mennyivel pisilés után?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez igazán jó kérdés. Egészen pozitívig erősen betartom a 2 órát. Se ivás, se wc. Sőt az előtte lévő órában is már kevesebbet iszom.

Aztán mikor pozitív lesz, akkor mindig a rájövök, hogy 1 órás mosdó nélkül is totál pozitív, és ihatok is közben, mert kimutatja.

Szóval igazán elég 1 órás szünet is.

Jobbat mondok, fél órásból is kimutatja, mert nagyon megugrik az lh szint.

Ez az én verzióm. Én ezt tapasztaltam ki a hónapok alatt.

Kíváncsian olvasom a többi kommentet is, az ember mindig tanul.

Ja igen, időben is teljesen mindegy mikor végzed az adott napon. Reggel 8kor is pozitív, napközben, és késő este is. Volt időm kitapasztalni.

Papíron az áll délelőtt 10-től este 8ig bármikor. Legtöbben délután csinálják 5-7 óra között.

2023. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Énis tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Én reggel/délelőtt sosem szoktam,mert akkor sok folyadékot iszok. Általában vagy délután 4után,vagy este 7 körül. De volt már,hogy este fél10kor is pozitív lett másfél perc után. Én úgy szoktam,hogy ha pl este 7kor csinálom,akkor 5kor vagy 5 előtt kipisilem magam és a 2 órába nem iszok,nem pisilek. Előtte is kevesebbet iszok. Amikor pozitív kb másfél perc után erősebb a 2.vonal. De amikor negatív,csinálhatok bármit 🤣 Furcsa ez a kiugrás,mert volt olyan,hogy 13.ciklusnapon szinte semmi nem volt,14.én nagyon erős pozitiv és másnap is kb nulla,semmi. De olyan is volt,hogy 2napig erős pozit mutatott. Nyilván minden hónap más,más a hormonok. Nekem ha pozit mutat(ugye általában másnap van ovulláció) de nekem pozi teszt után kerek 14napra jön meg. Kíváncsi lennék nekem egy óra szünet után is kimutatná e...egyszer kipróbálom! :)
2023. okt. 14. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a ciklus 10.napjától kezdtem el 14-17h között attól függ mikor dolgoztam.Nem ittam elötte csak legkésöbb délben ebédnél és nem pisiltem 2-3 óra hosszaíg.Amikor erösödött a 2 csík akkor délelött 10 óra körül teszteltem tényleg felkelésnél egy fél pohár vizet ittam.
2023. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt a harmadik tesztelős hónapom, így már szinte 99%-ban tudtam mikor fogok ovulálni.

Így én most a 11 napon kezdtem el. És a 13.napon lett pozitív. (A csatolt képen csak 3 napi teszt van 12-13-14 nap.

De csináltam az első 2 hónapban menzesz utolsó napjàtól.

Reggel én csak a clearblue digitális ovu tesztjét használtam de pl ebben a hónapban csak délután. Mikor tudtam, hogy pozitív lesz a teszt akkor teszteltem digitálissal is megerősítés képpen.

Előtte 2-3 óràval màr nem ittam és nem mentem wc-re. Ha sötétebb a vizelet (koncentráltabb) akkor tuti jó lesz a teszteredmény is. Én este 6-kor teszteltem.

[link]

2023. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem be kell tartani mert a 10es is alig mutatja nekem. 2 óra pisi szünet egy két korty víz közben, de addig tartogatom ameddig tudom, van hogy 4 órát és akkor sem lesz ugyanolyan erős a teszt csík mint a kontroll.

A fiamnál 1x lett majdnem + reggeli első pisiből, gondoltam biztos nem is mutat igazat, előtte sosem volt + ovu tesztem, uh követésen látszott a peteérés, na annál a reggeli + os hónapnál fogant a fiam.

2023. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!