Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 4. hónap hogy próbálkozun...

Ez a 4. hónap hogy próbálkozunk, eddig eredménytelenül. Mensis előtt 2-3 nappal szokott mellfeszülésem lenni, most viszont peteérés óta érzem. Még 5 nap a piroskáig. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 7. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akár terhességi jel is lehet a mellfeszülés. Ne gondolj sokat a terhességre, ne akard görcsösen, és akkor egyszercsak sikerül. Nekem is négy hónap után jött össze, akkor szinte már nem is gondoltam rá, amikor csináltam a tesztet biztos voltam abban hogy negatív lesz, és csodák csodájára pozitív lett. Szorítok!
2008. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi másfél éve próbálkozunk. Sajnos semmi eredménnyel. Az a baj hogy annyira akarom hogy beképzelem magamnak a terheség tüneteit. Sok nőnél előfordul. Gondoljatok egymásra ne a babára. Hát ha sikerül. Sok sikert nektek. drukkolok...
2008. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem előfordult, hogy egy egész hónapon át fájt a mellem és nem voltam terhes. Várd meg még azt az 5 napot, aztán csinálj tesztet, és ha nem hiszel annak sem, akkor menj el dokihoz!
2008. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!