Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A laboreredményemen a TSH...

A laboreredményemen a TSH 6,16, ez sok? A ciklus 3. napján vették a vért.

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, az sajnos sok. Elvileg 2 alattinak mondják a dokik hogy a babához ideális. Normál esetben ha jól tudom 4 alatt már okés, de a teherbeeséshez az sem tökéletes. Endokrinológián már voltál? Gyógyszert már szedsz a pajzsmirigyedre?

2010. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem,nem voltam dokinál.szerdán megyünk a BMC-be,mert csak lombikkal lehet babánk.szoval nem mentem mashova, mert ott majd ugyis mond valamit a doki és nem akartam,hogy ket "dokim" legyen.
2010. okt. 18. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, magas. A TSH normál értéke 0.27-4.2 között van. Nekem szülés után lett pajzsmirigy alulműködésem, és az endokrinológus azt mondta a következő terhesség előtti ideális eredmény 1 körüli kell, hogy legyen.

Valószínű is le fogják gyógyszerrel vinni a TSH szintet.

2010. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a dokim a 2,010-es értékre mondta,hogy akkor most már jöhet a baba!Én 37,9-ről indultam.Szedem a gyógyszert rendesen szóval most már bármikor jöhet!:-)

Sajnos kedves kérdező igen,magas de gyógyszerrel be tudják állítani és remélem Neked gyorsabban sikerül mint nekem,de mivel neked szerencsére nem sokkal magasabb így biztos nem fog sok időbe kerülni,hogy lejjebb tudják vinni ezt az értéket!Drukkolok nagyon!!!!

2010. okt. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első válaszoló vagyok. Tényleg ne aggódj. Nekem 11 volt és két hónap alatt lement 3,8-ra. Kaptam rá L-thyroxin 50 nevű gyógyszert, minden reggel kell szednem belőle 1 db-ot.

Szóval általában ezt viszonylag gyorsan be tudják állítani.

2010. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!