Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció nélküli hónap mekkora...

Szszsz00 kérdése:

Ovuláció nélküli hónap mekkora baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy spontán korai vetélésen vagyok túl (7.hét),ami sajnos műtéti beavatkozással ért véget.🖤A műtét utáni hónapban volt ovuláció a 14.napon, és 28 napra meg is jött normálisan. Közben lett egy gombás fertőzésem a felborult flóra miatt, amire gyógyszert+kúpot kaptam. Majd a következő hónapban nem volt peteérésem. Arra lennék kiváncsi, hogyha nem volt ovulaciom egy adott hónapban,(mensi is igazolja, nagyon gyenge rózsaszín vérzés jelentkezett csak,de normális időben 4-5 napig), akkor mikor érdemes a következő hónapban elkezdeni az LH tesztelést? Ugyanúgy középidőben? (Elég stresszes időszakon vagyok túl,érthető okokból,ennek tudom be az ovuláció hiányát+PCOS fent állt a terhesség előtt, de megfelelő étkezés+életmódváltás mellett sikerült is a baba, és rendeződtek az értékeim,nem volt ciszta sem)

De kicsit azért elkeserít, hogy most újra “nem jól működök”☹️

Köszönöm előre is a válaszokat,biztató szavakat,ajánlásokat.😊



2023. okt. 17. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy véget ért ez a menzesz szerű vérzés, elkezdheted a tesztelést. Vagy ha már vége akkor kezd el, hàtha még elkapod és nem késő. Drukkolok !
2023. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akkor ilyenkor a “ciklus elején” van ovuláció? nem látom annyira át most ezt.. köszönöm szepen a válaszodat❤️
2023. okt. 17. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Akinek bizonytalan a ciklusa azt javasolják kezdje el a menstruáció utolsó napjától. Én az első tesztelős hónapomat így csináltam, mert tudtam, hogy 27-29 naposak a ciklusaim, de azt is, hogy nem a naptár szerint ovulálok. Aztán a második hónapban a ciklus 9 napján kezdtem. Ebben a hónapban pedig 11. napon és 13 napon lett pozitív. :)
2023. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!