Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik sokáig, pl. évekig...

Akik sokáig, pl. évekig próbálkoztak a babával, volt olyan időszak amikor szüneteltettétek a próbálkozást?

Figyelt kérdés
Milyen okok fordulhatnak elő, ami miatt átmenetileg leálltok a babaprojekttel, annak ellenére, hogy már nagyon várjátok?

2023. okt. 21. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Igen, hat év alatt kétszer is. Több vetélés volt, nehéz volt feldolgozni a veszteséget. Másra helyeztük akkor a fókuszt, utaztunk, új otthont vásároltunk, egy időszakban az alkohol felé is fordultam. No nem azért írom, mert büszke vagyok rá. Nehéz volt lelkileg, nehéz volt mások boldogságát látni, hogy nekünk nem akar megadatni.
2023. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mondjuk úgy,hogy agyban nem gondoltunk erre és más dolgokba kezdtünk bele,stb. egy ideig,se vitaminok,se ovuteszt,se orvos. De a védekezést elkezdeni azért tartottuk baromságnak,mert ha így se úgy se nem jön össze,minek védekezni? Kb mintha nem lenne méhem,de azért védekeznénk. Én ezt sose értettem.
2023. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
4 évig próbálkoztunk mire összejött. Ezalatt sosem védekeztünk.
2023. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2,5 év alatt jött össze, egyetlen ciklus volt amikor védekeztünk, az a ciklus amiben műtöttek. Következő ciklusban már folytattuk is a próbálkozást.


Ok amit el tudok képzelni a próbálkozás abbahagyására (magyarul arra, hogy valaki vedekezzen miközben babát szeretne):

- Munkahelyváltásnál próbaidő előtti egy hónap és a próbaidő alatt

- Medence közeli röntgen ciklusában

- Hosszú távon magzatkárosító hatású gyógyszer szedése alatt

- Sorozatos vetélések után ha megtalálják az okot az ok elhárításáig

2023. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mikor elváltam az első férjemtől és elkezdtünk a második férjemmel próbálkozni a babával, kozben volt fél év leállás.
2023. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!