Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok, ihatok palástfű...

PCOS vagyok, ihatok palástfű teát a teherbeesés elősegítésére?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok, babát szeretnénk a párommal, a menzeszem már 2 hónapja kimaradt, a tesztek negatívak. A doki nem írt fel még semmit, próbálok fogyózni, de nem túl nagy sikerrel mert emelett pajzsmirigy alulműködésem is van. Teljesen el vagyok keseredve.

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jún. 21. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem elsö teás hónapban sikerült.lehet véletlen,de babás lettem.mensi elsö napjától cickafarkfű tea,majd pé után palástfü.napi 2x2dl-t ittam.abban a hónapban olyan tojásfehérjés folyásom volt mint még soha.

teszem hozzá elötte nem voltak érett tüszöim hónaok óta,most lettek.gyógyszert nem szedtem,nem kaptam semmi féle hormon kezelést,pedig pcom -m volt.

próba szerencse ,ártani nem fog.

2011. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia,


Oh.Köszönöm szépen.Ez egy nagy remény számomra, mert sajnos a fogyás nagyon nehézkesen megy, de természetesen azért próbálok mindent beleadni. Hipermarketekben is lehet kapni palástfű teát vagy csak herbáriában?

2011. jún. 23. 09:59
 3/10 A kérdező kommentje:
A cickafarkfű teát a menstruációd alatt szedted?
2011. jún. 23. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:

szia elsö vagyok,mikor megjött aznap kezdtem a cickafarkfüvet inni,majd mikor a hőm meg a folyás is arra utalt hogy pé-m van onnan a palástfüvet.

szerintem bárhol megkapod a teákat de a drogéria az tuti.

2011. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszi, remélem, hogy hamarosan megjön a menzeszem, mert eddig úgy néz ki, hogy június hónapban kimarad.

Remélem, hogy nálam is bejön majd, mint nálad is.

Mennyi idős a picikéd?

2011. jún. 24. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:

szia

18 hetes vagyok most.sok sikert

2011. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen

Jó babavárást! :-)

2011. jún. 24. 20:13
 8/10 A kérdező kommentje:
két gyógyszertárban is voltam ma, és mindkét helyen hiánycikk a palástfű tea :-(
2011. jún. 25. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:

szia!


én is pco-s vagyok.

nem tudom h amikor ortad h a doki akkor milyen dokira gondoltál. endokrinologushoz menj el, ő ad gyógyszert ami segit rendezni a ciklusod.

vagy egy olyan nődokit keress meg aki meddőségi kezeléssel is foglalkozik...olyan nincs h nem ir fel semmit ha valoban szükség van rá.

nekem pl norcolut+clostival az első honapban sikerült, ugy h elötte 5hónapig nem is menstruáltam...hajrá!!

jaaa s én anno a dm-ben vettem cickafark teát, esetleg drogériában is nézd meg v herbária boltban, ártani biztos nem fognak a teák

2011. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is PCOS vagyok és nekem sikerült fogyni cukorgyógyszer nélkül, a ciklusom is rendeződni látszik, tea nélkül. Kizárólag diétával (160g CH) és mozgással (heti 4-5x egy óra). Kitartást igényel, teljes átalakulást a konyhai dolgokat illetően, de valamit-valamiért. Szerintem nem nagyjából kell csinálni, és akkor működik. Arról nem beszélve, hogy inkább csinálom ezt, mint szedek gyógyszert és élek számomra károsan tovább, csak mert nem tudok lemondani a csokiról. Közeledek a -25. kilóhoz. NOrcolutot nekem is írtak az elején, mesterségesen létrehozott egy mensi féleséget, majd megint semmi. időpazarlás volt. A súlycsökkenés önmagában rendezte a dolgokat, én is meglepődtem, de meg lehet találni az egyensúlyt, csak kemény kitartás kell hozzá, de ha belegondolsz, miért teszed...

Szívesen segítek, ha szeretnéd. Írj privit!

27L

2011. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!