Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhet velem? Bővebben...

Mi történhet velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kezdem aggódni. A ciklusom 22. napján vagyok és ma reggel amikor megtöröltem magamat, rózsaszín volt a wc papír! A mensim csak 10 nap múlva esedékes!! Mindig pontosan szokott megjönni és soha nem volt még ilyen velem, hogy ennyivel előtte rózsaszínű a wc papír. Kicsit "érzem" is a petefészkem tegnap óta, de nem fáj semmim. Ugye nem lehet hormonális bajom? Hiszen eddig minden rendben volt hónapok óta! Semmi előzménye nem volt, hogy most valami bajom lenne!

A görbém ilyen:

[link]

Nem lehet, hogy az alaphőmet rosszul húzta be a ciklus.hu, és az alaphőm kb. 36,3?? Mert akkor szerintem megvolt az ovum akörül, mikorra behúzta (mert akkor volt nyúlós nyákom petefészekszurkám is meg minden ami kell)! Mert ha jól húzta be az ovumat és az alaphőben tévedett, akkor ez a rózsaszínes dolog beágyazódás is lehetett nem?


2010. okt. 19. 09:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
de csak 0,1 tized fokot emelkedett,és az nem számít.Nem tudom mit vagy így beszarva.Ebben a hónapban nem volt pé,aztán annyi.Van ilyen,majd lesz jövő hónapban.ne agyald már túl.
2010. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ok, most már értem.
2010. okt. 19. 10:53
 13/16 anonim ***** válasza:
Na jól van,de meg ne sértődj,picit bunkó voltam,de tényleg nem volt pé :S Előfordul,és simán teherbe eshetsz,ez nem gond,ha nem rendszeres,nálam is így volt.
2010. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, nem lesz rendszeres és a köv. ciklusomba már szép görbém lesz! Mert eddig ilyen még nem fordult elő, szép görbéim voltak végig. Sőt! Az előző ciklosomnál meg azt mondták, hogy meg is fogant a baba...csak nem tudott beágyazódni...
2010. okt. 19. 11:16
 15/16 A kérdező kommentje:
És ezért gondoltam volna úgy, hogy most ha megvolt az ovum, iszom a palástfű teát, de ezekszerint nincs miért innom, így nem iszom.
2010. okt. 19. 11:17
 16/16 A kérdező kommentje:

DE IGEN, MEGVOLT AZ OVUM!!! :)))


[link]

2010. okt. 20. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!