Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm Szeptember 20-án kezdődött, azóta többször voltunk együtt.

Az esedékes menstruációm október 18-án kellett volna, hogy kezdődjön, viszont nem jött meg, így csináltam egy tesztet és volt rajta egy elég halvány csík. Akkor nem volt másik, így két nap múlva csináltam még egyet egy másik márkával és az negatív lett (ici-pici halvány csík se volt). Majd most 22-én az első alkalommal használt márkával készítettem még egy tesztet, szintén halvány pozitív volt. Majd ma, 24-én egy a második alkalommal használt márkával egyértelmű negatív teszt jött ki.

Létezik, hogy pozitív teszt után negatív, majd ismét pozitív eredmény jön ki? Ez mit jelenthet?



2023. okt. 24. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyanús, hogy ez nem terhesség.

Gondolom képet nem tudsz feltenni, de esetleg a két márkát és az érzékenységüket le tudnád írni?

2023. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A két márka:


Ami pozitív lett mindkét alkalommal: Clearblue rendkívül korai [link]


Ami mindkét alkalommal negatív lett:

[link]


Elvileg ez a két teszt ugyanolyan érzékeny, csak a Clearblue-t jobb markának mondják.

2023. okt. 25. 05:19
 3/10 A kérdező kommentje:

Itt van az elkészült tesztekről a kép:

[link]


Az utolsó teszt megint másik márka: [link]

2023. okt. 25. 05:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Hmmm.

A felső az 100%, hogy pozitív. A másik cb-n is ott a halvány 2.csík.

De ha terhes lennél, 1 hét késésnél a leggagyibb tesztnek is bazierősnek kellene lennie.

Nekem amikor ilyen volt, terhes lettem. De üres maradt a petezsák.


Én kb 1-2 hét múlvára kérnék időpontot dokihoz. Addigra ha terhességről van szó balóban, akkor mindent látnia kellene.

2023. okt. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Hát az első teszt tényleg pozitív, nem is olyan halvány az a csík. Az viszont nem jó jel, hogy nem hogy erősödött volna, inkább halványult, sanszos, hogy kémiai volt :(

Én lehet csinálnék egy utolsó tesztet a CB-val (reggeli első pisiből), ha erősödött, akkor van remény, ha pedig újra halványabb vagy negatív, akkor csak várnám, hogy megjöjjön.

Szurkolok, hogy összejöjjön, hátha csak később fogant és/vagy a vizelet koncentrációja miatt nem tankönyvi az erősödés. Az eddigi teszteket amúgy mind első pisiből csináltad?


1.

2023. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az első kettőt abból csináltam, a második kettőt nap közben.

Úgy gondoltam, hogyha valóban úgy van 1 hét után így is úgy is ki kellene, hogy mutassa.

Tünetem nincsen, csak enyhe alhasi fájdalom, mintha meg akarna jönni, de mégsem történik semmi.

2023. okt. 25. 08:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És tuti, hogy ezeket az információkat a tulajdon neveddel együtt akartad megosztani?
2023. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megkaptam a válaszom, ez a lényeg.
2023. okt. 25. 08:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, bocs hogy bátorkodtalak figyelmeztetni :)
2023. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. okt. 25. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!