Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmnek minden tünete...

A barátnőmnek minden tünete megvan, hogy meg fog neki jönni, de van egy kis gond... Terhes lehet?

Figyelt kérdés

Minden a szokásos, a hangulata, az évesi szokásai, a pattanásai, az összes jele megvan arra, hogy mindjárt menstruálni fog. Viszont már 1 napja késik és enyhe görcsök mellett egy nagyon pici vér is távozott belőle. Tartunk tőle, hogy beágyazódási vér lehet...

Szerintetek a mensis tünetek ellenére lehet terhes?



2023. okt. 26. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

A beágyazódási vérzés nem az esedékes menstruációkor jelentkezik (már ha jelentkezik), hanem korábban.

A kérdés igazából az volna, hogy védekeztetek-e megfelelően? Ha a válasz igen, akkor nincs mitől tartanotok, előfordul hogy késik. Ha viszont a válasz nem, akkor battyogjatok el egy drogériába vagy gyógyszertárba és vegyetek egy tesztet.

2023. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Mindig védekeztünk, ráadásul ebben a periódusban alig voltunk úgy együtt. Ezért nem is izgultam egyátalán, csak aztán megláttam ezt a "beágyazódási vérzés" kifejezést és eléggé elhültem.
2023. okt. 26. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Max 2 nap és megjön neki.
2023. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérzik, amikor menstruálni kellene, akkor menstruál :)
2023. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódási vérzés elég ritka, és ovuláció után kb. 1 héttel van, ami azt is jelenti, hogy a menstruáció előtt!! 1 héttel.

A barátnődnek csak szimplán meg fog jönni.

2023. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megjött neki hiszen már van/volt vérzése, nem terhes. Beágyazódási vérzés meg kb a nők 15-20%-nak ha van és akkor sem az esedékes menstruàció napján vagy utána.
2023. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megnyugtattatok!:)
2023. okt. 26. 17:50
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos azóta sem jött meg neki, pedig többször volt olyan érzése, hogy meg fog. Tesztet fogunk venni, mert eléggé kezdünk félni.

Visszagondoltam és legutóbb október 7-én (durván 3 héttel ezelőtt) voltunk együtt, óvszerrel védekeztünk és nem benne élveztem el, továbbá utána ellenőriztük a gumit is. Nem értjük, hogy hogyan lehetne ezek után terhes, de mégis félünk.

2023. okt. 29. 17:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

A megtermékenyüléshez sperma kell.

Ha nem jutott a hüvelybe sperma, fizikailag nem lehetséges a teherbe esés.

Egy lánynak a menzesze nem óramű pontosságú.

Nekem 32 évesen a stressztől képes volt 4-5 hónapon keresztül egy héttel előbb megjönni.

A barátnőd nem lehet terhes, ha nem jutott sperma a hüvelyébe, mivel az alapfeltétel a megtermékenyüléshez.

Máskülönben most van itt Jézus második eljövetele.

2023. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
18%
Hány éves a lány?
2023. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!