Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek segített a DHEA...

Valakinek segített a DHEA kapszula, petefészek kimerültség ellen, vagy feljavitotta az eredményeit? Elkezdtem szedni, mellette a Q10, E és D vitamint, barátcserjét, kell valami kicsi kis remény!🙏🥹

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvosod mit mond? A második mondatot ajánlom figyelmedbe.

"A terhes vagy szoptató nők nem használhatják a DHEA-t, mert befolyásolja a nemi hormon szintet. A közeljövőben teherbe esni szándékozó nők számára a legjobb, ha előbb az orvosuk tanácsát kérik."


A korai petefészek kimerülés mértéke nagyon nem mindegy, a kezelőorvosod tudja megmondani, hogy visszafordíthatatlan vagy lehet-e javítani rajta. Ha igen, valószínűleg hosszú folyamat, és mindenképpen a kezelőorvos fogja előírni, hogy mit kell szedni, de valószínűtlen hogy ezek vitaminok és táplálékkiegészítők lennének.


Nekem próbáltak egy sajátpetesejtes lombikot is, de csak 3 üres tüszőt sikerült stimulálni, és utána 2 orvos is azt mondta, hogy ne húzzam az időt további sajátpetesejtessel ha megengedhetjük magunknak a donorpetesejtest.


Nektek nem jöhet szóba? Hány éves vagy?

2023. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia 🙂

43 múltam, igen gondolkoztam rajta, csak nekem idegen, ez a dolog, van 2 nagy fiam 22, 15 évesek elváltam és az új párom szeretne babát!

2023. okt. 26. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Döntsd el, hogy TE szeretnél-e (pontosabban AKARSZ-E) babát az új pároddal. Oké, hogy ő szeretne, de mennyire? Mi lesz ha nem jön össze, mennyire kritikus ez neki? Ha mindketten AKARJÁTOK, akkor azt értsd meg, hogy ebben a korban spontán vagy saját petesejtes terhesség ritka mint a fehér holló, illetve a petefészek kimerültség fokától függően egyenesen lehetetlen. Orvosod mit mondtt, mit javasolt? Miért akarsz bogyókat szedni, miért nem mentek villámgyorsan lombikra?


Mindenkinek van olyan ismerőse, akinek sikerült, spontán vagy lombikkal, de NEM ez a jellemző (arról nem is beszélve, hogy sok nő nem köti mindenki orrára, hogy nem spontán esett teherbe, vagy nem saját petesejttel sikerült a lombik). Ha ezt most elfogadod, akkor van 1-2 éved eldönteni, hogy akarsz-e donorpetesejtest, van-e rá pénzetek, megcsinálhattok minden szükséges vizsgálatot stb. (50 éves korig csinálják). Ha még húzod az időt csodaszerekkel évekig, akkor minden hónappal romlik az esélyed, romlanak az eredményeid, férjed spermaminősége, hormoneredménye is stb. Férjed mennyi idős? Neki milyenek az eredményei?

2023. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"miért nem mentek villámgyorsan lombikra?" - mármint sajátpetesejtes lombikra, itthon?
2023. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!