Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal védekezés nélkül szeretkeztünk és napok óta feszül és fáj a mellem rosszul vagyok egész nap (hányinger,fejfájás)

Étvágyam az nagyon nagy gyakori vizelési ingerem van és ha tehetem alszok egész nap

Holnap kellene megjönnie de semmi előjele nincs ami általában nekem szokott lenni terhességi tesztet nem végeztem még,félek hogy csalódom ujra de ha esetleg nem jönne meg fogok tesztelni.

Szerintetek van esélyem?



2023. okt. 28. 18:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy szokatlanul elég sok folyásom van
2023. okt. 28. 18:40
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetsz, de a tüneteid a csökkenő progeszteron szintre is utalhatnak.
2023. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, az emberek nagyrészt védekezés nélküli együttlétek során esnek teherbe, így igen, lehetsz terhes! A tünetek ugyanúgy lehetnek terhességi tünetek, mint pms tünetek.

Biztosat majd a teszt tud mondani. Ha holnap kellene megjönnie, akkor már holnap reggel tesztelhetnél és akkor biztosra tudnád. :)

2023. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze lehet az is,de nagyobb mennyiségben utalnak a tüneteim a terhességre mint a progeszteron szint csökkenésére szerintem😊
2023. okt. 28. 19:30
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Teszt?
2023. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tesztet még a héten meg fogom csinálni egyenlőre csak a tünetekre tudok hagyatkozni mint irtam fent
2023. okt. 28. 19:51
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Én is egész nap aludni tudtam volna, amikor a kisfiam "bejelentkezett" 😊 valamint különös módon megundorodtam a cigi szagától (előtte dohanyoztam)

Fogadni mernék, hogy terhes vagy 😃

2023. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Hetes, a kommented fényében újraértelmeztem a digitális terhességi teszt fogalmát. Jól keresnél "online terhességi tesztként" itt gyakorin, szerintem kérj érte pénzt! ;)
2023. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Persze lehet az is,de nagyobb mennyiségben utalnak a tüneteim a terhességre mint a progeszteron szint csökkenésére szerintem😊"


Akkor nosza, tesztelj. Az előbb azt írtad, hogy félsz a csalódástól, de te ahelyett hogy tesztelnél, kétes tünetekre alapozva beleéled magad a terhességbe. Nem értem a logikád. Én kívánom, hogy legyél terhes.

2023. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy hányingered van meg vizelési inger megfáradékony vagy ezek terhes tünetek igen a 6.hét körül.Ezeket a tüneteket a hcg hormon okozza.Na most ha neked még elsem érkezett a nemvárt napja érdekes h ilyen tüneteid vannak.Tesztelj egyet.Most ha megjön ugyanúgy csalódnál nem?
2023. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!