Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pénteken voltunk együtt...

Ha pénteken voltunk együtt kb. Ovulációkor, akkor ma már lehetséges hogy beágyazódási barnázásom van?

Figyelt kérdés

Teljesen más, mint menzesz előtt, nekem mensi előtt mindig élénk piros, majdnem pink a maszatolásom, ilyet sose tapasztaltam.


De azt olvastam, kell neki 6-10 nap, nem hiszem, hogy 4-5 nap alatt leért a helyére?


Vagy ne legyek optimista és ez progeszteron hiány. Sohasem volt ezzel gondom amúgy, szóval furcsállnám, ha pont akkor lenne progihiányom, amikor nekiesünk a babaprojektnek, a méhnyálkahártyám is mindig jónak látta a dokim, félévente járok hozzá.



2023. okt. 31. 21:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%
Nem , az együttléttől kb két hétre lehetne az.
2023. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
16%
Leért? Hová le?
2023. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
2-es anatómia egyes. A mehbe, mégis hova!
2023. okt. 31. 22:12
 4/32 anonim ***** válasza:
12%
Hát teged sem az eszedert szeretnek.
2023. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem is értem miért tettem fel a kérdést, angol nyelvű honlapokon informálódtam! Mi az a 2 hét? Addigra eljön a nem várt menzesz napja, nem akkor ágyazódik be. Egyes nők a 8-11. DPOn már pozit tesztelnek, szóval itt nem Nektek van igazatok. A mensi napja pedig lehet akár a 11. DPO is, mert senki se egy gép.


De ja én halok meg hülyén tuti

2023. nov. 1. 03:39
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
10 napos a luteális fázizom dpo9-en már pozitívat teszteltem.4 nappal vagy az ovuláció után. A beágyazódási vérzés nem barna maszatolás hanem 1-2 csepp vér törléskor és mindössze ennyi.Nem barna a beágyazódási vérzés. dpo 4 nagyon korai még a beágyazódáshoz. 5-7 napig vándorol a megtermékenyített petesejt, megérkezik a méhbe és 2-3 nap míg beágyazódik.Így lehetséges az hogy dpo8-9en van aki pozitívat tesztel. Van akinél ez a folyamat hosszabb ha hosszabb a luteális. Nem könyvelném el a te esetedet 100% terhességnek ilyen korán. Progeszteron hiánykor sem barnázik az ember ott vér van.
2023. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Ha angol nyelvü oldalakon tájékozósz akkor miért kérdezel? Te biztos jobban tudod mindenkinél. Egyébként meg ha nem követted akkor lehet elöbb ,lehet késöbb az ovu. Így a dpot sem tudod biztosan.
2023. nov. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is így valahogy volt beágyazódási vérzésem. 4-5 nap alatt elérheti a méhet, úgyhogy ez akár az is lehet. Drukkolok.
2023. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

7-es mert tapaszatalatokra voltam kíváncsi, nem okoskodásra, csak Magyarországon ez nem dívik élő szóba se...


Nem lehet pontosan tudni, csak figyeltem magam és sokat vagyunk együtt, minden 2. Nap. Szóval 8-11. Dpo közt lehettem amikor írtam a kérdést.

2023. nov. 1. 09:28
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Te irtad hogy pénteken ovuláltál ma meg szerda van.Szóval nem vagy 8-11 dpo-n max 5 ön.Tegnap írtad a kérdést.
2023. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!