Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7.dpo-n derékfájás és alhasi...

7.dpo-n derékfájás és alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap (6.dpo) elkezdett úgymond görcsölni a derekam, ma pedig mensiszerű “görcseim” vannak, meg néha szurkál a hasam. A melleim és a mellbimbóim kicsit érzékenyek lettek.

Mensi előtt kb 1-2 nappal szoktak kezdődni a görcsök, mellérzékenység soha nem volt, sem derékfájdalom.

Vasárnapra nem várom, addig még van 3 nap, de az még csak a 10.dpo lenne, késett az ovum. Pozitív ovuteszt utáni délelőtt és aznap este voltunk együtt. Ez lehet már valami, vagy még ne éljem bele magam?


2023. nov. 2. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ne éld bele magad.


Én 2x voltam terhes, mind a 2x semmi tünet nem volt.

Volt hogy érzékeny volt a mellbimbóm, voltak görcsök, de akkor sosem voltam terhes. Amikor sikerült, semmi nem volt.

2023. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha késett az ovud, akkor nem vasárnapra várod. De 10 dpon egy 10 teszt már mutathatja.

Nekem 15.napon jön meg ovu után, így nekem az a nem várt.

Az ovu után eltelt napok fixek.

2023. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon de nagyon türelmetlen vagy. Ha terhes is leszel, meg csak most ágyazódna be. Ha kimarad a vérzésed, tesztelj, bár ahogy nézem nem fogod azt se megvárni. Itt fogod a negatív tesztjeidet mutogatni a 10. dpo-n... Ezek nem tünetek, ezek semmik.
2023. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Énis éreztem ilyen tüneteket, azokban a hónapokban persze jól megjött és nem voltam terhes..Amikor teherbe estem semmi az ég egy adta világon tünetem nem volt.
2023. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mára teljesen elmúltak a “görcsök”. Már estére is átment ilyen inkább feszítő érzésbe. A mellérzékenység viszont megmaradt
2023. nov. 3. 06:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ennyire figyelned magad.
2023. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rágörcsölsz
2023. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!