Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 és a 15 dpo kinek milyen...

14 és a 15 dpo kinek milyen erős volt a hcg tesztje? Milyen érzékenységű teszt volt 10-es 25-ös 50-es? Reggel vagy délután készült a teszt?

Figyelt kérdés
Ki milyem Hcg tesztet csinált?
2023. nov. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

14. dpo-n délután 25-ös x-epil halvány, de jól látható volt. (Aznap voltam rákszűrésen, és a doki kérdezte, hogy mikor kell megjönnie, én meg válaszoltam is, hogy hát ma)

2 nap múlva reggel csináltam egy facelle kazettásat is, ott a T csík már erősebb volt, mint a C.

2023. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A ciklusaim 27-28 naposak voltak, de sajnos az ovut nem követtem, szóval csak tippelni tudok, hogy kb. 14. dpo körül lehettem.

Ami biztos, hogy 28. ciklusnap, reggeli első vizelet és Facelle kazettás teszt volt:

[link]

2023. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem követtem az ovut. 25-27 napos ciklusok, 28. napon délelőtti vizeletből a facelle ilyen volt.

[link]

Ez pedig Expect 20-25-ös azt hiszem, aznap délutáni a felső 2 és 2 napra rá esti a legalsó.

[link]

2023. nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 dpo reggeli elsőből készült

10es érzékenységű, predictor


[link]

2023. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!