Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatasos lehet az esemenyutani...

Hatasos lehet az esemenyutani tabletta? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Parommal egyutt vagyunk 1 eve es ugy voltunk vele elkezdunk vedekezes nelkul egyutt lenne aztan lesz ami lesz. Egyutt volt 10.28 ota szinte mindennap ( kulfoldon dogozik reg nem talalkoztunk) . Peteeresem az LH teszt alapjan kb 10.31-11.01-en lehetett. (azon a napon is voltunk egyutt)

Viszont idokozben kiderultek dolgok es a nagy veszekedes heveben en rohantam esemeny utaniert amit 11.02-an delutan be is vettem.

Igy hatasos lesz egyaltalan? A doktorur annyit mondott ez a legtobb amit tehetek… hogy bevettem…


2023. nov. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagy lutri így. Vagy igen, vagy nem. Látod az orvos se tudott okosabbat mondani.
2023. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem leszel terhes akkor esemény utáni nélkül sem lettél volna
2023. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad lesz. Meglatjuk…
2023. nov. 4. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Mármint elterveztétek hogy gyereket is akartok? Vagy csak azt h nem védekeztek és ha terhes leszel meglátjátok milesz? Vagy nem egészen értem.
2023. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igy van ha jon a baba akkor marad. De nem akartunk rafeszulni. Csak itt felre lepeses ugyek derultek ki ezert azt lattam a legjobbnak ha veszek be gyogyszert bar tobben mondjak nem biztos hogy hatasos lesz mar
2023. nov. 4. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!