Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. ciklusnapomon vagyok és a...

17. ciklusnapomon vagyok és a hőm nem emelkedik illetve, az ovulációs tesztek is negatívak. Tegnap és előtte volt némi tojásfehérjéhez hasonló nyákom. Előfordulhat hogy elmarad ebben a ciklusban az ovuláció?

Figyelt kérdés
Van akinek késői az ovuja? Várom a tapasztalatokat!
nov. 5. 10:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Igen a 21.ciklusnapom ovuláltam abban a ciklusban amikor megfogant a babám.Az előző hónapban a ciklus 18.napján reggel full negatív volt az lh tesztem délutánra meg pozitív.Lehet csúszik az ovud.Türelem és tesztelt 2x egy nap.délelött 10-11 és délután 16-17h körülit találtam ideálisnak.Ne igyál elötte 2 órával es ne is pisilj.
nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
28napos ciklusaimmal a 18.napon ovuláltam amikor a 21.ciklusnapon ovuláltam akkor ciklus 30.napján teszteltem pozitívat.
nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Múlt hónapban a 17.nap megvolt az ovu (16.nap 11korul teszteltem akkor pozitívat, estére pedig már negatív volt, illetve 18.nap már fennt volt a hőm is) azthittem ebben a hónapban is úgy lesz hogy 16-17-18 nap meg leszek. Bár a délutáni teszt még tartja bennem a reményt :)
nov. 5. 11:17
 4/36 A kérdező kommentje:
9.dpo-n pozitív? Gratulálok 2-es! Remelem minden rendben van!
nov. 5. 11:18
 5/36 anonim ***** válasza:
Igen, most léptem a 7.hónapba.Nekem alapból 9-10 naposak voltak a luteálisaim igy igen 9-10 dpo-n már menstruáltam ami korai.
nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
1/2/5ös voltam.
nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) kicsit megnyugtattál hogy még lehet ovum :)
nov. 5. 15:54
 8/36 anonim ***** válasza:
Lehet persze, minden lehetséges látod az én személyes tapasztalatom által.Kitartást :) Majd ird meg mi lett végül.
nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Negatív lett sajna :(
nov. 5. 16:27
 10/36 anonim ***** válasza:
milyen tesztet használsz?Még bármi lehet a további következő 3 napot teszteld még
nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!